۱۴:۲۰:۱۴ - یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رضایت مندی مردم باید سرلوحه کار بازرسین ستاد صیانت و حقوق شهروندی باشد.
  خبر بندر: معاون دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهرگفت: افزایش رضایت مندی مردم در نظام اداری و خدمات رسانی بخصوص در ایام پایانی سال و نوروز باید سر لوحه کار بازرسین ستاد صیانت و حقوق شهروندی  باشد. به گزارش خبر بندر؛محمد مظفری معاون دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر در نشست بازرسین […]

 

خبر بندر: معاون دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهرگفت: افزایش رضایت مندی مردم در نظام اداری و خدمات رسانی بخصوص در ایام پایانی سال و نوروز باید سر لوحه کار بازرسین ستاد صیانت و حقوق شهروندی  باشد.

به گزارش خبر بندر؛محمد مظفری معاون دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر در نشست بازرسین ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی گفت: امروز بیش از هر روز دیگر در زمینه حقوق شهروندی و اجرای قوانین مغفول مانده نیاز به تلاش و فعالیت داریم که در این بین بازرسین ستاد صیانت و حقوق شهروندی وظیفه سنگینی دارند.

وی با اشاره به اینکه  فرآیندهای کاری غیرشفاف، پیچیده  و طولانی موجب معطل شدن شهروندان می‌شود افزود: باید نحوه خدمات رسانی در دستگاه های اجرایی در جهت خدمات رسانی صحیح به مردم روانسازی و تسهیل شود

مظفری با تاکید بر فعال شدن  واحد های بازرسی ستاد صیانت در تمامی دستگاه های اجرایی خواستار اجرای این بازرسی ها در طول سال در راستای رضایت مندی مردم از نظام اداری و خدمات رسانی مناسب به مردم شد.

مظفری با اشاره به در پیش بودن ایام نوروز و ورود حجم بسیار زیادی از گردشگران و مسافران نوروزی   به استان بوشهر خواستار بازرسی مستمر از مراکز خدمات رسان شدند.

معاون مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر،برگزاری جلسات توجیهی برای کارکنان،اریه خدمات مناسب و کالاهای با کیفیت به گردشگران، راهنمایی مناسب به مسافران، جلو گیری از کم فروشی ومطلبه مبالغ بیش از تعرفه های قانونی، ایجاد نمازخانه، سرویس های بهداشتی و پارکینگ های مناسب، فعالیت های فرهنگی مناسب، برخورد قانونی با متخلفین و ارائه گزارش اقدامات به مسولین را از جمله اقداماتی دانست که باید بازرسین محترم در ایام نوروز  به آن توجه جدی داشته باشند.

وی با اشاره به لزوم ایجاد نشاط  در جامعه بخصوص در ایام نوروز خواستار توجه جدی به اجرای برنامه های فرهنگی و هنری  مناسب برای ایجاد و گسترش روحیه نشاط در بین شهروندان و گردشگران  شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۰ نظرتایید شده است

ثبت نظر

نام شما:

ایمیل شما(اختیاری):

متن دیدگاه شما: