خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۰۱/۱۹ ۱۱:۴۲
شناسه خبر : 14500

افزایش ۱۲ درصدی حضور گردشگران نوروزی در استان بوشهر

خبر بندر:مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر از افزایش ۱۲ درصدی حضور گردشگران نوروزی در استان بوشهر خبر داد. به گزارش خبر بندر؛ ناصر امیرزاده  در نشست شورای اداری استان بوشهر با تشریح برنامه‌های نوروزی در استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر در ایام نوروز دارای آب و هوای مناسب و شرایط […] ...

خبر بندر:مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر از افزایش ۱۲ درصدی حضور گردشگران نوروزی در استان بوشهر خبر داد.

به گزارش خبر بندر؛ ناصر امیرزاده  در نشست شورای اداری استان بوشهر با تشریح برنامه‌های نوروزی در استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر در ایام نوروز دارای آب و هوای مناسب و شرایط خوبی برای حضور گردشگران از نقاط مختلف کشور است.

وی اضافه کرد: نوروز امسال نیز با شرایطی که فراهم شده بود شاهد حضور گسترده گردشگران در استان بوشهر و به ویژه در مناطق ساحلی استان بودیم که نسبت به سال‌های قبل با افزایش روبرو بود.

امیرزاده با اشاره به افزایش ۱۲ درصدی حضور گردشگران نوروزی در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از ابتدای تعطیلات نوروزی تا روز گذشته ۹ میلیون و ۳۰۰ هزار گردشگر در سطح استان داشته‌ایم.

وی همچنین از ثبت هفت میلیون و ۵۰۰ هزار نفر اقامت نوروزی در استان بوشهر طی این ایام، بیان کرد: از نظر میزان اقامت در استان بوشهر نیز شاهد افزایش شش درصدی در نوروز امسال هستیم.

مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر با تقدیر از همکاری و مشارکت همه دستگاه‌ها برای میزبانی مناسب در ایام نوروز، افزود: شاهد رضایت مسافران نوروزی از حضور در استان بوشهر بودیم./ مهر