۱۳:۵۶:۲۸ - چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای نمایش تا بیکران دریا بر روی آبهای خلیج فارس
نمایش تا بیکران دریا نوشته و کار محمد مظفری بر عرشه یک لنج تفریحی  در میان آب های خلیج فارس به اجرا درآمد. محمد مظفری نویسنده و کارگردان نمایش تا بیکران دریا در جریان اجرای این نمایش محیطی بر عرشه لنج تفریحی به خبرنگان گفت:به مناسبت روز ملی خلیج فارس  نمایش تا بیکران دریا که […]

نمایش تا بیکران دریا نوشته و کار محمد مظفری بر عرشه یک لنج تفریحی  در میان آب های خلیج فارس به اجرا درآمد.

محمد مظفری نویسنده و کارگردان نمایش تا بیکران دریا در جریان اجرای این نمایش محیطی بر عرشه لنج تفریحی به خبرنگان گفت:به مناسبت روز ملی خلیج فارس  نمایش تا بیکران دریا که برگزفته از قصه سربازان مدافع خلیج فارس است و بر روی آبهای این دریای ایرانی و در جمع مردم به اجرا درآمد  و با استقبال روبرو شد.

این هنرمند با بیان اینکه نمایش تا بیکران دریا قصه غواصانی است که برا حفظ سرزمین خود و برای دفاع از مرزهای وطن جان خود را نثار کردند افزود: در این نمایش قصه مادران شهید این اسوه های صبر و مقاومت نیز به تصویر کشیده می شود.

وی افزود: این نمایش بصورت بیرونی و محیطی تهیه شده  و بر عرشه لنج تفریحی و در جمع مردم و هنرمندان گناوه ای و بوشهری در بندر گناوه و آبهای خلیج فارس به اجرا درآمد.

مظفری  با بیان اینکه نمایش تا بیکران دریا قرار است ۲۰ تا ۲۴ اردیبهشت ماه در جشنواره ایثار شرکت نماید گفت در این نمایش تعداد ۱۰ نفر از هنرمندان تئاتر شهرهای بوشهر و گناوه مشارکت دارند

عکس از محمد فرخی نیا

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۰ نظرتایید شده است

ثبت نظر

نام شما:

ایمیل شما(اختیاری):

متن دیدگاه شما: