خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۰۶/۱۰ ۱۲:۳۷
شناسه خبر : 15015

بانوی ووشوکار گناوه‌ای قهرمان کشور شد

خبر بندر: «فاطمه آزاد» بانوی ووشوکار گناوه‌ای در مسابقات ووشو قهرمانی کشور با کسب مدال طلا مجوز مسابقات بین‌المللی جام صلح و دوستی را به دست آورد. به گزارش خبربندر؛ چهارمین دوره مسابقات ووشو قهرمانی کشور ساندای سنتی بانوان و انتخابی مسابقات بین المللی جام صلح و دوستی ۲۰۱۹ هفتم و هشتم شهریور ماه به […] ...

خبر بندر: «فاطمه آزاد» بانوی ووشوکار گناوه‌ای در مسابقات ووشو قهرمانی کشور با کسب مدال طلا مجوز مسابقات بین‌المللی جام صلح و دوستی را به دست آورد.

به گزارش خبربندر؛ چهارمین دوره مسابقات ووشو قهرمانی کشور ساندای سنتی بانوان و انتخابی مسابقات بین المللی جام صلح و دوستی ۲۰۱۹ هفتم و هشتم شهریور ماه به میزبانی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

تیم‌هایی از استان‌های کرمان، هرمزگان، فارس، کیش، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، مازندران، تهران، آذربایجان شرقی، سمنان، اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر در این مسابقات حضور داشتند.

در پایان این مسابقات فاطمه آزاد از گناوه تنها نماینده ووشو استان بوشهر با پنج بازی توانست مدال طلای وزن ۴۸_ گیلوگرم را بدست آورد و مجوز مسابقات بین المللی جام صلح و دوستی را کسب کرد.