شما اینجا هستید

اخبار » لزوم گسترش فعالیت های قرآنی در جامعه
گروه : اخبار

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در دیدار با مدیر جامعه القرآن استان بر لزوم گسترش فعالیت های قرآنی در جامعه تاکید کرد.

به گزارش صدای بندر به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت الاسلام عبدالرضا سروستانی در نشست با حجت الاسلام عبدالحسین شیخی، مدیر جامعه القرآن استان بوشهر با استقبال از نظرات و پیشنهادات فعالان قرآنی اظهار داشت: قرآن کریم باید بیشترین سهم را در حوزه کاری ما داشته باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر لازم است همه دستگاه ها و نهادها و موسسات فرهنگی تعامل مناسبی برای استفاده از ظرفیت های یکدیگر داشته باشند تا شاهد اعتلای بیش از پیش فعالیت های قرآنی در جامعه باشیم.

وی شناسایی و حمایت از کانون ها و موسسات قرآنی را در دستور کار سازمان دانست و افزود: سیاستگذاری، ارزیابی و هدایت در سرلوحه اقدامات قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی قرار دارند و کار اجرایی به موسسات قرآنی مردمی واگذار شده است.

مدیر جامعه القرآن استان بوشهر در این نشست که ۱۷ فروردین ۹۳ در دفتر مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر برگزار شده به ارائه گزارشی از فعالیت های جامعه القرآن استان پرداخت و آمادگی این مجموعه را برای همکاری با سازمان تبلیغات اسلامی عنوان کرد.

گفتنی است، در این نشست عبدالحسین ناصری، مدیر دارالقرآن اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گزارشی از برنامه های قرآنی اداره کل در حوزه های مختلف قرآنی داد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر