۷:۳۳:۱۶ - یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عاملان قتل مرد ۵۵ ساله گناوه‌ای دستگیر شدند
خبر بندر:دو نفر متهمی که با ضربات چاقو باعث مرگ مرد ۵۵ ساله‌ای در گناوه شده بودند شناسایی و دستگیر شدند. به گزارش خبر بندر؛فرمانده انتظامی استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اولین روز شهریور ماه امسال در پی اعلام یک مورد فوتی در بیمارستان شهر گناوه افسران پلیس با حضور در […]

عاملان قتل مرد ۵۵ ساله گناوه‌ای دستگیر شدند

خبر بندر:دو نفر متهمی که با ضربات چاقو باعث مرگ مرد ۵۵ ساله‌ای در گناوه شده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبر بندر؛فرمانده انتظامی استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اولین روز شهریور ماه امسال در پی اعلام یک مورد فوتی در بیمارستان شهر گناوه افسران پلیس با حضور در بیمارستان به برسی موضوع پرداختند.

سردار خلیل واعظی افزود: در بررسی‌ها مشخص شد فرد ۵۵ ساله‌ای به هویت «ن» از ناحیه پای چپ دچار پارگی و جراحت شده که بنا به نظریه پزشکی قانونی خونریزی منجر به فوت مصدوم شده است.

وی گفت: طی چند روز اقدام علمی، اطلاعاتی و پلیسی کاراگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس اگاهی شهرستان گناوه در حالی که قاتل یا قاتلین هیچ‌گونه ردی از خود بر جا نگذاشته بودند فردی را بعنوان مظنون در این حادثه شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان کرد: با انتقال این فرد به پلیس آگاهی و اقدامات بعدی دو نفر متهم به قتل شناسایی و دستگیر شدند.

سردار واعظی خاطرنشان کرد: شب گذشته دستگیر شدگان به هویت «م» و «ج» با مشاهده مدارک و مستندات پلیس به درگیری با مقتول اعتراف و یکی از آنان گفت با چاقو به پای مقتول زدم که باعث مرگش شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۰ نظرتایید شده است

ثبت نظر

نام شما:

ایمیل شما(اختیاری):

متن دیدگاه شما: