خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۰۷/۰۸ ۰۷:۳۵
شناسه خبر : 15152

کمبودی در بازار بوشهر وجود ندارد/ کالاها بیش از نیاز مردم است

خبر بندر:رئیس اتاق اصناف بندر بوشهر گفت: هیچ کمبودی در بازار بوشهر وجود ندارد. به گزارش خبر بندر؛مصطفی گراشی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر کاهش کالا در بازار در فضای عمومی و فضای مجازی پخش شده است که واقعیت ندارد. وی با اشاره به اینکه هیچ کمبودی در […] ...

کمبودی در بازار بوشهر وجود ندارد/ کالاها بیش از نیاز مردم است

خبر بندر:رئیس اتاق اصناف بندر بوشهر گفت: هیچ کمبودی در بازار بوشهر وجود ندارد.

به گزارش خبر بندر؛مصطفی گراشی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر کاهش کالا در بازار در فضای عمومی و فضای مجازی پخش شده است که واقعیت ندارد.

وی با اشاره به اینکه هیچ کمبودی در بازار بوشهر وجود ندارد، خاطرنشان کرد: میزان کالای موجود در بازار از نیاز مردم بیشتر است و همه کالاهای مورد نیاز در بازار به وفور وجود دارد.

رئیس اتاق اصناف بندر بوشهر ضمن تکذیب شایعات کذب مبنی بر کمبود کالا در بازار بوشهر، تصریح کرد: هدف از پخش این شایعات سلب اعتماد مردم به مسئولان است و با صراحت اعلام می‌کنیم که هیچ کمبودی در بازار نداریم.

گراشی با بیان اینکه کالا بیش از مصرف داخل در بازار وجود دارد اضافه کرد: این شایعات باعث شده تا مردم رغبت بیشتری به خرید داشته باشند و با این اقدامات و هجوم برای خرید فقط قیمت‌ها افزایش می‌یابد.

وی با بیان اینکه پخش شدن تصاویری از هجوم مردم برای خرید گسترده عزت کشور را هدف قرار داده است، افزود: همه باید متحد و همدل باشیم و اجازه بروز این بحران‌های خودساخته را ندهیم.