۱۲:۰۴:۵۸ - شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تولیدات فرهنگی سازمان‌های مردم‌نهاد استان بوشهر مورد حمایت قرار می‌گیرد
خبر بندر:معاون امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر با تأکید بر تقویت سازمان‌های مردم‌نهاد گفت: تولیدات فرهنگی سازمانهای مردم‌نهاد استان بوشهر مورد حمایت قرار می‌گیرد. به گزارش خبر بندر:محمد مظفری در مراسم افتتاح دو نمایشگاه عکس سربازان کوچک امام حسین(ع) و تن‌پوش‌های عاشورایی با گرامیداشت اربعین حسینی اظهار داشت: حماسه عاشورا و اربعین حسینی نماد […]

خبر بندر:معاون امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر با تأکید بر تقویت سازمان‌های مردم‌نهاد گفت: تولیدات فرهنگی سازمانهای مردم‌نهاد استان بوشهر مورد حمایت قرار می‌گیرد.

به گزارش خبر بندر:محمد مظفری در مراسم افتتاح دو نمایشگاه عکس سربازان کوچک امام حسین(ع) و تن‌پوش‌های عاشورایی با گرامیداشت اربعین حسینی اظهار داشت: حماسه عاشورا و اربعین حسینی نماد اقتدار و عزت مسلمانان است که تبلور این حماسه در پیاده‌روی اربعین حسینی در کربلای معلی متجلی می‌شود.

وی سمن‌ها را بازوی اجرایی مسئولان اجرایی  دانست و افزود: امروز برای توسعه فرهنگی در جامعه باید به سازمان‌های مردم‌نهاد توجه ویژه کرد.

مظفری با تأکید بر حمایت از سازمان‌های مردم‌نهاد ابراز کرد: امروز بیش از همیشه باید برای توانمندسازی سازمانهای مردم‌نهاد برای توسعه فرهنگی جامعه توان بگذاریم.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر با تأکید بر تقویت سازمان‌های مردم‌نهاد تصریح کرد: توانمندسازی سازمانهای مردم‌نهاد استان بوشهر مورد حمایت قرار می‌گیرد.

وی با اظهار اینکه “در حوزه مد و لباس در سالهای گذشته کمتر وقت و توان گذاشته‌ایم” اضافه کرد: بی‌توجهی به سرمایه‌گذاری در حوزه مد و لباس سبب شده مصرف کننده ایده‌های دیگران باشیم.

مظفری برپایی نمایشگاه تن‌پوش‌های عاشورایی را حاصل ایده‌های نو در حوزه کارآفرینی دانست و اعلام کرد: خروجی این ایده و کارآفرینی در توانمندسازی بانوان و تولید کالای ملی مورد توجه قرار می‌گیرد.

معاون دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر با اشاره به برپایی دو نمایشگاه عکس سربازان کوچک امام حسین(ع) و تن‌پوش‌های عاشورایی در گناوه بیان کرد: بیش از ۱۸ قطعه عکس از کوثر مظفری و محمد فرخی‌نیا و ۲۰ نمونه تن‌پوش از آمنه فروردین در این نمایشگاه تا دهم آبان در گالری تالار بهزاد گناوه به‌نمایش در آمده است.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۰ نظرتایید شده است

ثبت نظر

نام شما:

ایمیل شما(اختیاری):

متن دیدگاه شما: