۱۰:۳۱:۴۹ - شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲ سامانه بارشی جدید استان بوشهر را تحت تاثیر قرار می دهد
خبر بندر: کارشناس اداره‌ کل هواشناسی استان بوشهر گفت: ۲ سامانه جدید بارشی   در این استان فعال می شود. به گزارش خبر بندر؛ پیام مساعدی  در گفت‌وگو با ایرنا افزود: با این شرایط پیش بینی می‌شود  این استان به طور متوالی تحت تاثیر این ۲ سامانه بارشی قرار گرفته و آسمان استان به تناوب ابری […]

خبر بندر: کارشناس اداره‌ کل هواشناسی استان بوشهر گفت: ۲ سامانه جدید بارشی   در این استان فعال می شود.

به گزارش خبر بندر؛ پیام مساعدی  در گفت‌وگو با ایرنا افزود: با این شرایط پیش بینی می‌شود  این استان به طور متوالی تحت تاثیر این ۲ سامانه بارشی قرار گرفته و آسمان استان به تناوب ابری و بارانی باشد.
وی بیان کرد: از روز شنبه  با ورود سامانه بارشی اول، موج جدیدی از بارندگی‌ها در استان بوشهر آغاز می‌شود و بتدریج روزهای یکشنبه و دوشنبه علاوه بر تشدید و تقویت ناپایداری های جوی، بارندگی به صورت رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش تندباد ادامه می یابد.
مساعدی تاکید کرد: با توجه به تشدید بارش‌ها در روز یکشنبه  احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی‌شدن مسیل‌ها وجود دارد.
وی اضافه کرد: با خروج این سامانه از استان، سامانه بارشی دوم از روز سه شنبه  وارد استان می‌شود که جزئیات بیشتر در مورد نحوه فعالیت این سامانه در روزهای آینده اطلاع رسانی می شود.
مساعدی بیان کرد: همزمان با ناپایداری های جوی  به سبب وزش باد شدید و گاهی تندبادهای لحظه‌ای خلیج فارس به تناوب مواج و متلاطم خواهد بود و توصیه می شود در هنگام دریانوردی ملاحظات ایمنی مد نظر قرار گیرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۰ نظرتایید شده است

ثبت نظر

نام شما:

ایمیل شما(اختیاری):

متن دیدگاه شما: