۷:۴۹:۰۵ - چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعداد موقوفات در استان بوشهر خیلی کم است
خبر بندر: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: تعداد موقوفات در استان بوشهر خیلی کم است. به گزارش خبر بندر به نقل از مهر؛ حجت الاسلام محمدرضا اسماعیلی پور در نشست با مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر اظهار داشت: گسترش فعالیت‌ها و همکاری و استفاده از ظرفیت طلاب و مبلغات حوزه علمیه […]

تعداد موقوفات در استان بوشهر خیلی کم است

خبر بندر: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: تعداد موقوفات در استان بوشهر خیلی کم است.

به گزارش خبر بندر به نقل از مهر؛ حجت الاسلام محمدرضا اسماعیلی پور در نشست با مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر اظهار داشت: گسترش فعالیت‌ها و همکاری و استفاده از ظرفیت طلاب و مبلغات حوزه علمیه خواهران در دستور کار است.

وی خاطرنشان کرد: اوقاف و امور خیریه در سال ۶۴ شناسه فرهنگی دارد که مباحث مربوط به سبک زندگی اسلامی، ازدواج آسان، خیمه های معرفتی از جمله برنامه های مهم است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر با اشاره به فعالیت های قرآنی و حفظ قرآن کریم بیان داشت: ۵۳ هزار نفر سهم استان بوشهر در افق چم انداز ۱۴۰۴ که تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن کریم، مدنظر است.

حجت‌الاسلام اسماعیل‌پور افزود: این طرح که ۵ سال است شروع شده و جز ۱، ۲ و ۳ و معارف اسلامی و تفسیر انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه تعداد موقوفات در استان بوشهر خیلی کم است تأکید کرد: بازخورد و آثار موقوفات در استان بوشهر دیده نشده و نتوانسته توجه مردم جهت گسترش امر وقف گسترش دهد و از جهتی افزایش مراکز خیریه‌ای باعث کاهش موقوفات شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۰ نظرتایید شده است

ثبت نظر

نام شما:

ایمیل شما(اختیاری):

متن دیدگاه شما: