۱۰:۲۷:۵۵ - شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشنواره میگو در استان بوشهر برگزار شود
بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: با توجه به ظرفیت بالای این استان در عرصه صید و پرورش میگو برای معرفی این توانمندی جشنواره میگو برگزار شود. به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند روز پنجشنبه در نشست شورای گفت‌ وگوی دولت و بخش خصوصی در بوشهر افزود: با توجه به ظرفیت بالای استان بوشهر در عرصه صید […]


بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: با توجه به ظرفیت بالای این استان در عرصه صید و پرورش میگو برای معرفی این توانمندی جشنواره میگو برگزار شود.

به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند روز پنجشنبه در نشست شورای گفت‌ وگوی دولت و بخش خصوصی در بوشهر افزود: با توجه به ظرفیت بالای استان بوشهر در عرصه صید و پرورش میگو، برای معرفی این توانمندی زمینه راه‌اندازی جشنواره میگو در استان بوشهر باید فراهم شود که امید می‌ رود اتاق بازرگانی بوشهر در این جشنواره پیشگام باشد.
وی با اشاره به برگزاری جشنواره ملی خرما با حضور فعالان اقتصادی و کشاورزی در بوشهر گفت: لازم است جشنواره خرما برای معرفی توانمندی استان در دیگر استان های کشور نیز برگزار شود.
گراوند بر همکاری صاحبان صنایع، کشاورزی، بازرگانی و فعالان اقتصادی در برگزاری جشنواره خرما در دیگر استان‌ها تاکید کرد.
استاندار بوشهر بیان کرد: مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید ضمن برداشتن موانع، زمینه روان سازی فضای کسب و کار در بخش‌های گوناگون را فراهم کنند.
وی اظهار کرد: برای گذر از شرایط سخت اقتصادی و تامین خواسته‌های مردم، اتحاد و همدلی مسئولان و فعالان اقتصادی و تجاری ضروری است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۰ نظرتایید شده است

ثبت نظر

نام شما:

ایمیل شما(اختیاری):

متن دیدگاه شما: