۱۱:۴۰:۵۶ - شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازارچه ماهی در بوشهر راه‌اندازی شد
خبر بندر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: برای تامین ماهی با قیمت مناسب، بازارچه آبزیان در مرکز انی استان راه‌اندازی و تلاش می شود در همه شهرستان‌ های استان ایجاد ‌شود. به گزارش خبر بندر؛ مجید خورشیدی روز پنجشنبه درآئین افتتاح بازارچه ماهی و آبزیان بوشهرافزود:برای تامین ماهی مورد نیاز مردم به […]


خبر بندر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: برای تامین ماهی با قیمت مناسب، بازارچه آبزیان در مرکز انی استان راه‌اندازی و تلاش می شود در همه شهرستان‌ های استان ایجاد ‌شود.

به گزارش خبر بندر؛ مجید خورشیدی روز پنجشنبه درآئین افتتاح بازارچه ماهی و آبزیان بوشهرافزود:
برای تامین ماهی مورد نیاز مردم به قیمت مناسب بازارچه‌های توزیع آبزیان با همکاری اداره کل شیلات، اتحادیه تعاونی صیادان و شرکت های مختلف صیادی در دستور کار قرار گرفت.
وی اظهار داشت: در این بازار ماهی به شهروندان با قیمت پایین ‌تر از نرخ بازار عرضه می‌ شود که بر اساس برنامه ‌ریزی برای دسترسی مردم به ماهی، قیمت‌ها هر روز کاهش می‌ یابد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: با توجه به استقبال مردم از بازارچه ماهی
پیش بینی می ‌شود با اطلاع رسانی، مردم بتوانند ماهی و سایر ما یحتاج غذایی خود را از این بازارچه تهیه کنند.
خورشیدی افزود: صید صیادان باید در بازار ماهی شهرهای استان بوشهر عرضه شود و انتقال صید به دیگر استان‌ها از طریق گلوگاه‌های انتظامی برای تامین نیاز مردم کنترل می‌ شود.
وی بیان کرد: باید انتظارات مردم استان بوشهر برای تامین ماهی و دیگر آبزیان با قیمت پایین‌ تر از بازار محقق شود که راه‌اندازی بازارچه ماهی در این ارتباط است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۰ نظرتایید شده است

ثبت نظر

نام شما:

ایمیل شما(اختیاری):

متن دیدگاه شما: