خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۱۰/۱۹ ۱۱:۴۴
شناسه خبر : 15974

۱۸هزار لیتر گازوئیل قاچاق درگناوه کشف شد

خبر بندر: فرمانده انتظامی گناوه گفت: در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق سوخت، ماموران پلیس آگاهی این شهرستان با رصد اطلاعاتی از یک منزل مسکونی در این شهر ۱۸ هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف کردند. به گزارش خبر بندر؛ سرهنگ حسین احمدی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: در این […] ...


خبر بندر: فرمانده انتظامی گناوه گفت: در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق سوخت، ماموران پلیس آگاهی این شهرستان با رصد اطلاعاتی از یک منزل مسکونی در این شهر ۱۸ هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف کردند.

به گزارش خبر بندر؛ سرهنگ حسین احمدی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: در این ارتباط یک نفر دستگیر و در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.
وی اظهارداشت: فرد قاچاقچی به صورت غیرقانونی سوخت گازوئیل را تهیه و در منزل خود نگهداری تا در فرصت مناسب اقدام به انتقال آن به خارج از کشور کند.
احمدی گفت: یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی مقابله با سوخت و کالای قاچاق است که در این زمینه پلیس اشراف اطلاعاتی و آمادگی عملیات بالایی دارد.
فرمانده انتظامی گناوه اضافه کرد: یکی از راه‌های موفقیت نیروی انتظامی در اجرای ماموریت‌ها همکاری و تعامل مردم با پلیس است که در این زمینه مشارکت دارند و از آنان تقدیر می شود.