۹:۵۳:۱۴ - شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توسعه گلخانه ها اولویت اصلی استان بوشهر است
خبربندر: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: توسعه تولید محصولات گلخانه ای یکی از اولویت اصلی در این استان است. به گزارش خبر بند؛ محمدتقی منوچهری در گفت وگو با ایرنا در بندر دیر افزود: هر سال حدود ۵۰ هزارتن محصول گلخانه ای از استان بوشهر به خارج از کشور صادر می شود که […]

خبربندر: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: توسعه تولید محصولات گلخانه ای یکی از اولویت اصلی در این استان است.

به گزارش خبر بند؛ محمدتقی منوچهری در گفت وگو با ایرنا در بندر دیر افزود: هر سال حدود ۵۰ هزارتن محصول گلخانه ای از استان بوشهر به خارج از کشور صادر می شود که تا امروز سه هزار تن سبزی و صیفی به قطر صادر شده و این روند ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: برنامه توسعه گلخانه ها در استان بوشهر بجد دنبال می شود و در سال جاری ۱۰۳ هکتار گلخانه های مسقف و داربستی در دست اجرا داریم.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر بیان کرد: در سال زراعی جاری ۱۲ هزار هکتار زمین در استان بوشهر زیر کشت گوجه فرنگی رفته است که امیدواریم ۶۰۰هزارتن محصول از آنها برداشت شود.
وی اضافه کرد: از ابتدای فصل برداشت تاکنون حدود ۵۰ درصد محصول گوجه فرنگی خارج فصل استان بوشهر برداشت شده است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر اظهارداشت: مجوز صادرات مازاد محصول گوجه فرنگی به خارج صادر شده است که کشورهای عراق، افغانستان، قطر و روسیه عمده مقصد صادرات این محصول هستند و کشاورزان و بهره برداران از این فرصت استفاده کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۰ نظرتایید شده است

ثبت نظر

نام شما:

ایمیل شما(اختیاری):

متن دیدگاه شما: