۱۰:۳۹:۴۷ - سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری جشنواره فرهنگی، اجتماعی مادرانه
خبر بندر: معاون دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر گفت: طرح جشنواره فرهنگی اجتماعی مادرانه با رویکرد کارآفرینی در شهرستان گناوه آغاز بکار کرد. به گزارش خبر بندر؛ محمد مظفری روز سه شنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: باتوجه به اینکه مشارکت دادن زنان در فعالیت های اجتماعی از اولویت های […]

خبر بندر: معاون دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر گفت: طرح جشنواره فرهنگی اجتماعی مادرانه با رویکرد کارآفرینی در شهرستان گناوه آغاز بکار کرد.

به گزارش خبر بندر؛ محمد مظفری روز سه شنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: باتوجه به اینکه مشارکت دادن زنان در فعالیت های اجتماعی از اولویت های دولت است، طرح جشنواره مادرانه با پیشنهاد مدیریت سازمان مردم نهاد نیمدری سبز گناوه اجرایی شده است.
وی اظهارداشت: برگزاری کارگاه های آموزشی، نمایشگاه دستاوردهای زنان کارآفرین، همایش خانواده شاد، بازی های بومی محلی، جشنواره غذا و شیرینی ایرانی و محلی، نمایشگاه مد و لباس و تقدیر از زنان برگزیده در حوزه های مختلف در این طرح دیده شده است.
معاون دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی با موضوع کارآفرینی از مهم ترین برنامه های این طرح است و بانوان موفق و برگزیده استان بوشهر در این کارگاه ها تجربیات خود را در اختیار علاقمندان قرار می دهند.
وی افزود: برگزاری جشنواره فرهنگی اجتماعی از دیگر بخش های مهم این طرح بوده که برنامه های متنوعی پیش بینی شده است.
مظفری یادآورشد: این جشنواره در بهمن و اسفند اجرا می شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۰ نظرتایید شده است

ثبت نظر

نام شما:

ایمیل شما(اختیاری):

متن دیدگاه شما: