۱۲:۴۴:۳۶ - چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری جشنواره غذاهای ایرانی ومحلی در گناوه
خبر بندر: به همت موسسه نیمدری سبز و در قالب دومین جشنواره  فرهنگی، اجتماعی مادرانه، جشنواره غذاهای ایرانی و محلی در گناوه برگزار شد. به گزارش صدای بندر؛محمد مظفری دبیر دومین جشنواره فرهنگی اجتماعی  مادرانه در گفتگو با خبرنگاران گفت:درادامه ویژه برنامه های فرهنگی دومین جشنواره مادرانه و در روز میلاد حضرت زهرا جشنواره غذاهای […]


خبر بندر: به همت موسسه نیمدری سبز و در قالب دومین جشنواره  فرهنگی، اجتماعی مادرانه، جشنواره غذاهای ایرانی و محلی در گناوه برگزار شد.

به گزارش صدای بندر؛محمد مظفری دبیر دومین جشنواره فرهنگی اجتماعی  مادرانه در گفتگو با خبرنگاران گفت:درادامه ویژه برنامه های فرهنگی دومین جشنواره مادرانه و در روز میلاد حضرت زهرا جشنواره غذاهای محلی و ایرانی  با مشارکت موسسه نیمدری سبز هیئت متوسلین زینب کبری(س) و با حمایت دفتر امور اجتماعی استانداری بوشهر در گناوه برگزار گردید.

 در این جشنواره که با استقبال خوب بانوان شهر گناوه روبرو گردید بانوان هنرمند در سنین مختلف هنر آشپزی خود را در معرض دید علاقمندان قرار داده و بعد از آن توسط کارشناسان آشپزی مورد ارزیابی قرار گرفتند.

وی افزود در این جشنواره غذایی که با استقبال خانواده ها ی گناوه ای روبرو گردید به ۱۳ نفر از برگزیدگان از سوی دبیرخانه جشنواره مادرانه هدایایی اهدا گردید..

دومین جشنواره فرهنگی و اجتماعی مادرانه با محوریت کارآفرینی بهمن و اسفند سال جاری توسط موسسه نیمدری سبز در سطح شهرستان گناوه برگزار می گردد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۰ نظرتایید شده است

ثبت نظر

نام شما:

ایمیل شما(اختیاری):

متن دیدگاه شما: