۲۰:۴۰:۱۱ - پنج شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شب های فرهنگ گناوه برگزار می شود.
خبر بندر: موسسه نیمدری سبز در قالب نهمین جشن فرهنگ شب های فرهنگ گناوه را برگزار می کند. به گزارش خبر بندر؛ محمد مظفری دبیر جشن شب های فرهنگ گناوه در جمع خبرنگاران گفت: شب های فرهنگ گناوه یک روید اد فرهنگی،هنری و اجتماعی با محوریت نشاط اجتماعی است که به مدت پنج شب در […]


خبر بندر: موسسه نیمدری سبز در قالب نهمین جشن فرهنگ شب های فرهنگ گناوه را برگزار می کند.
به گزارش خبر بندر؛ محمد مظفری دبیر جشن شب های فرهنگ گناوه در جمع خبرنگاران گفت: شب های فرهنگ گناوه یک روید اد فرهنگی،هنری و اجتماعی با محوریت نشاط اجتماعی است که به مدت پنج شب در بندر توریستی گناوه برگزار می شود.
وی افزود: در شب های فرهنگ با نگاه به آیین و فرهنگ بومی منطقه برنامه های متنوعی اجرا خواهد شد.
مظفری افزود: این رویداد در قالب شب کتاب، شب موسیقی وشعر، شب تاتر و سینما و شب ورزش برگزار خواهد شد.
دبیر جشن شب های فرهنگ گناوه تجلیل از سه پیشکسوت فوتبال گناوه، دو هنرمند عرصه نمایش و دو پیشکسوت عرصه موسیقی و شعر بومی بندر گناوه را از برنامه های ویژه این جشن دانست و افزود: از دیگر برنامه ای دیگر این رویداد فرهنگی اجرای نمایش، اجرای موسبقی، نمایشگاه کتاب برگزاری کافه گپ و….می باشد.
مسول برگزاری جشن شب های فرهنگ گناوه اعلام کرد: مراسم افتتاحیه جشن شب های فرهنگ گناوه روز دوشنبه ساعت ۱۶ با برگزاری جشنواره حجم های ماسه ای و بازی های بومی و محلی در ساحل زیبای شهر گناوه برگزار خواهد شد.
وی در پایان عنوان نمود امسال نهمین دوره جشن فرهنگ گناوه در حالی برگزار می شود که موسسه نیمدری سبز به عنوان مجری این رویداد را با عنوان شب های فرهنگ گناوه برگزار خواهد نمود.
وی گفت: شب های فرهنگ گناوه با همکاری انتشارات دریانورد، دفتر اموراجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر، شهرداری بندر گناوه، فرمانداری و اداره ورزش و جوانان گناوه از ۱۳ تا ۱۷ اسفند ساعت ۱۹ در مجتمع فرهنگی هنری خلیج فارس گناوه برگزار خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۰ نظرتایید شده است

ثبت نظر

نام شما:

ایمیل شما(اختیاری):

متن دیدگاه شما: