۸:۴۰:۵۰ - چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زنگ آغاز جشنواره تئاتر خیابانی در بوشهر نواخته شد
خبر بندر: زنگ آغاز جشنواره تئاتر خیابانی با موضوع پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در استان بوشهر نواخته شد. به گزارش خبر بندر؛ مجید خورشیدی معاون استاندار بوشهر با تاکید بر تأثیر هنر نمایش در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و هنرمندان شرکت کننده در این طرح مهم تشکر […]

زنگ آغاز جشنواره تئاتر خیابانی در بوشهر نواخته شد

خبر بندر: زنگ آغاز جشنواره تئاتر خیابانی با موضوع پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در استان بوشهر نواخته شد.

به گزارش خبر بندر؛ مجید خورشیدی معاون استاندار بوشهر با تاکید بر تأثیر هنر نمایش در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و هنرمندان شرکت کننده در این طرح مهم تشکر کرد.

عباس برزگر زاده مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر و دبیر جشنواره نیز در آئین افتتاح جشنواره گفت: در راستای آموزش شهروندان عزیز و بخصوص خانواده‌ها در خصوص پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی برنامه‌های مختلفی در دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر برنامه ریزی شده که اجرای عمومی نمایش‌های خیابانی در بین مردم یکی از آنها است.

وی افزود: این نمایش‌ها در حقیقت کاربرد آموزشی دارند و در خصوص پیشگیری از آسیب‌های پیش روی خانواده در حوزه‌های مختلف اطلاع رسانی می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه برای اجرای این جشنواره با همکاری انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر فراخوان در سطح استان منتشر شده افزود: در مرحله اول سه نمایش خیابانی با موضوع پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در اسفند ماه برگزار خواهد شد.

وی تاکید نمود این نمایش‌ها در محلات مختلف شهرها و روستاهای استان بوشهر و در بین مردم و خانواده‌ها اجرا خواهند شد.

در آئین افتتاح این جشنواره نمایش شورایی زیر پوست شهر نوشته و کار محمد مظفری به اجرا درآمد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۰ نظرتایید شده است

ثبت نظر

نام شما:

ایمیل شما(اختیاری):

متن دیدگاه شما: