۱۰:۳۲:۱۱ - دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نخستین کارخانه آرد استان بوشهر پس از سال‌ها به چرخه تولید بازگشت
خبر بندر: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: در سال ۱۳۹۷ اولین کارخانه تولید آرد استان احیا و پس از سال‌ها به چرخه تولید برگشت. به گزارش ، سعید زرین‌فر در بازدید از کارخانه‌های آرد دشتستان و گندم ریز اظهار داشت: در راستای اجرای بهتر و ایجاد رقابت سالم با هدف تولید آرد با […]

نخستین کارخانه آرد استان بوشهر پس از سال‌ها به چرخه تولید بازگشت

خبر بندر: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: در سال ۱۳۹۷ اولین کارخانه تولید آرد استان احیا و پس از سال‌ها به چرخه تولید برگشت.

به گزارش ، سعید زرین‌فر در بازدید از کارخانه‌های آرد دشتستان و گندم ریز اظهار داشت: در راستای اجرای بهتر و ایجاد رقابت سالم با هدف تولید آرد با کیفیت و داشتن استانداردهای لازم و با حمایت از بخش خصوصی، در سال ۱۳۹۷ دو کارخانه دیگر به چرخه تولید آرد استان اضافه شد.

وی افزود: در سال ۱۳۹۶ استان بوشهر دارای دو کارخانه آرد به نام‌های خلیج فارس در شهرستان دشتی و الزهرا در شهرستان دشتستان بود، با توجه به رویکرد دولت تدبیر و امید مبنی برای احیا واحدهای تولیدی غیرفعال و ایجاد واحدهای اشتغالزایی جدید، اقدام به بازسازی و فعال نمودن کارخانه آرد برازجان (پس از سال‌ها تعطیلی و رکود) و همچنین ایجاد کارخانه جدید گندم ریز شد.

معاون استاندار بوشهر بیان کرد: سلامت شهروندان عزیز و بهداشت محصولات غذایی آنها اولویت اصلی ماست و رعایت مسائل بهداشتی در صنایع غذایی از جمله کارخانه‌های آرد و همچنین اجرای استانداردهای ابلاغی در مورد درصد سبوس گیری باید به دقت اجرا شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۰ نظرتایید شده است

ثبت نظر

نام شما:

ایمیل شما(اختیاری):

متن دیدگاه شما: