۱۳:۰۰:۵۳ - شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معلمان برتر استان بوشهر تجلیل شدند
خبر بندر: در آئینی به مناسبت گرامیداشت مقام معلم، معلمان برتر استانی و منطقه‌ای استان بوشهر تجلیل شدند. به گزارش خبر بندر،مجید خورشیدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر صبح شنبه در همایش تقدیر از معلمین برتر استانی و منطقه‌ای استان بوشهر با بیان اینکه بزرگترین خانواده دولت معلمان هستند، اظهار داشت: استاد شهید […]

معلمان برتر استان بوشهر تجلیل شدند

خبر بندر: در آئینی به مناسبت گرامیداشت مقام معلم، معلمان برتر استانی و منطقه‌ای استان بوشهر تجلیل شدند.

به گزارش خبر بندر،مجید خورشیدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر صبح شنبه در همایش تقدیر از معلمین برتر استانی و منطقه‌ای استان بوشهر با بیان اینکه بزرگترین خانواده دولت معلمان هستند، اظهار داشت: استاد شهید مطهری همه مکاتب را ابتدا مطالعه کرد و سپس قضاوت و نقد کرد.

وی اضافه کرد: همه ما باید سعی کنیم با نقد علمی اتفاقاتی که در پیرامون ما است به نقد و قضاوت آن بپردازیم چرا که معلم بزرگ اخلاق شهید مطهری چنین درسی را به ما داده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: کلمه به کلمه این سند ساختن انسان دانش بنیان را به ما گوشزد می‌کند و معلمان عزیز ما باید این ضرورت‌ها را بشناسند.

وی با بیان اینکه باید به سمت تربیت انسان دانش‌بنیان حرکت کنیم، ادامه داد: باید افرادی که در مدارس بیرون می‌آیند برای کار در جامعه تربیت شوند و انسان‌هایی تربیت شوند که با خروج از مدارس بتوانند بار سنگین اجتماعی خود را به دوش بکشند.

خورشیدی افزود: معلمان خونشان رنگین‌تر از دیگر کارکنان دولت نیست ولی به عنوان یک شهروند و خادم نظام این را می‌گویم که اگر تلاش معلمان نبود هرگز کارمندان خوب هم برای جامعه تولید نمی‌شد. برای اینکه دولت کارگزار خوبی داشته باشد باید معلمان خوبی داشته باشیم.

وی تاکید کرد: کشورهای توسعه یافته یقیناً دارای نظام‌های آموزش و پرورش توسعه یافته‌اند و رابطه مستقیمی بین نظام آموزش و پرورش و توسعه کشور وجود دارد./ مهر

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۰ نظرتایید شده است

ثبت نظر

نام شما:

ایمیل شما(اختیاری):

متن دیدگاه شما: