۸:۲۹:۲۸ - سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تأسیسات عظیم نفت و گاز استان بوشهر کمکی به ستاد دیه نکرده‌اند
خبر بندر:مدیرعامل ستاد دیه استان بوشهر گفت: تأسیسات عظیم نفت و گاز استان بوشهر هیچ کمکی به ستاد دیه نکرده‌اند. به گزارش خبر بندر، سید اسماعیل موسوی در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: امسال ۲۵ جشن گلریزان برای جمع‌آوری کمک خیران این استان از اول ماه رمضان برگزار می‌شود. وی هدف از برگزاری جشن‌های […]

تأسیسات عظیم نفت و گاز استان بوشهر کمکی به ستاد دیه نکرده‌اند

خبر بندر:مدیرعامل ستاد دیه استان بوشهر گفت: تأسیسات عظیم نفت و گاز استان بوشهر هیچ کمکی به ستاد دیه نکرده‌اند.

به گزارش خبر بندر، سید اسماعیل موسوی در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: امسال ۲۵ جشن گلریزان برای جمع‌آوری کمک خیران این استان از اول ماه رمضان برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری جشن‌های گلریزان را مختومه شدن پرونده‌های با شاکی خصوصی در دستگاه قضا، کاهش جمعیت کیفری و ترویج فرهنگ نوع‌دوستی عنوان کرد و گفت: با اصلاح قانون بیمه شخص ثالث و اصلاح قانون چک تعداد مجرمان در این بخش کاهش‌یافته است.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه امروز بیش‌ترین زندانیان جرایم غیر عمد مربوط به مهریه و نفقه هستند، انتظار می‌رود با سر و سامان دادن به این قانون شاهد کاهش جمعیت زندانیان در این بخش باشیم.

موسوی بیان کرد: صنایع بزرگ در استان‌های دیگر به ستاد دیه کمک می‌کنند اما استان بوشهر با وجود تأسیسات عظیم نفت و گاز تاکنون هیچ کمکی به این ستاد نکرده‌اند این در حالی است که تنها با کمترین کمک توسط پارس جنوبی می‌توان مشکلات زیادی از زندانیان استان را حل کرد.

مدیرعامل ستاد دیه استان بوشهر خاطرنشان کرد: سال گذشته ۱۱۸ زندانی جرایم غیر عمد در استان بوشهر با کمک خیران به آغوش خانواده‌ها بازگشتند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۰ نظرتایید شده است

ثبت نظر

نام شما:

ایمیل شما(اختیاری):

متن دیدگاه شما: