۱۰:۰۲:۲۰ - سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هنرمندان پیشکسوت درترقی فرهنگ وهنر اثرگذارند
خبربندر: رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی دیلم استان بوشهر گفت: حضور هنرمندان پیشکسوت در کنار جوانان باعث ایجاد انگیزه و تقویت روحیه آنان شده ومی توانند به پیشرفت و ترقی بیشتر حوزه فرهنگ و هنر کمک و اثرگذاری کنند. به گزارش خبر بندر،، زهره محنایی به همراه تعدادی از هنرمندان در دیدار با ‘هاشم شعله’ […]

خبربندر: رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی دیلم استان بوشهر گفت: حضور هنرمندان پیشکسوت در کنار جوانان باعث ایجاد انگیزه و تقویت روحیه آنان شده ومی توانند به پیشرفت و ترقی بیشتر حوزه فرهنگ و هنر کمک و اثرگذاری کنند.

به گزارش خبر بندر،، زهره محنایی به همراه تعدادی از هنرمندان در دیدار با ‘هاشم شعله’ شاعر پیشکسوت شهرستان دیلم افزود: ادای تکریم و احترام به هنرمندان از جمله پیشکسوتان از مجموعه وظایف کاری این اداره است و در اجرای آن هرگونه خدمتی ازدستمان برآید کوتاهی نخواهیم کرد.
وی اظهارداشت: بنا داریم با همکاری خود هنرمندان چنین برنامه هایی را داشته باشیم و معتقدیم بهترین شیوه برای رشد فرهنگ در جامعه ایجاد همدلی است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیلم گفت: هاشم شعله از شاعران محلی سرای این شهرستان از سال ١٣۴۶ تاکنون در نوشتن شعر محلی فعالیت مستمر داشته و یکی از برگزیدگان محلی سرای جشنواره شعر محلی سنگار افتو درسال ۱۳۸۶ بندردیلم بوده است.
وی یادآورشد: قرار است این شاعر بزودی مجموعه اشعار خودرا بصورت کتاب به نام ‘ دیلم دیار من’ منتشر کند.
در پایان این دیدار از زحمات و تلاش های این شاعر پیشکسوت دیلمی با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد./ ایرنا

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۰ نظرتایید شده است

ثبت نظر

نام شما:

ایمیل شما(اختیاری):

متن دیدگاه شما: