۱۳:۲۳:۰۰ - چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۸ باند سرقت در استان بوشهر متلاشی شد
خبر بندر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در ۲ ماه نخست امسال ۲۸ باند سرقت دراین استان متلاشی و بیش از ۸۰۰ فقره سرقت کشف شد. به گزارش خبر بندر، سردار خلیل واعظی در جمع خبرنگاران افزود: در این مدت ۴۳ درصد از سرقت‌های استان بوشهر کشف و ضبط شده است. وی بیان کرد: در ۲ […]

۲۸ باند سرقت در استان بوشهر متلاشی شد

خبر بندر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در ۲ ماه نخست امسال ۲۸ باند سرقت دراین استان متلاشی و بیش از ۸۰۰ فقره سرقت کشف شد.

به گزارش خبر بندر، سردار خلیل واعظی در جمع خبرنگاران افزود: در این مدت ۴۳ درصد از سرقت‌های استان بوشهر کشف و ضبط شده است.

وی بیان کرد: در ۲ ماه امسال دستگیری سارقان ۴۸ درصد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

واعظی ادامه داد: در این مدت سرقت خودرو در استان بوشهر  ۳۳ درصد ، وسایل داخل خودرو ۸۲ درصد، سرقت محموله ۲۵ درصد کاهش و جیب بری مهار شد.

وی با اشاره به دستگیری ۵۵۰ نفر سارق و مال‌خر در استان بوشهر بیان کرد: در ۲ ماه امسال ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده در این استان نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۲۱۲ درصدی داشته است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهار کرد: همچنین در این مدت وقوع سرقت مسلحانه نیز در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۳ درصد کاهش پیدا کرده است.

واعظی با اشاره به افزایش ۱۶۷ درصدی کشف وقوع قتل در سال جاری گفت: همه قتل‌های ۲ ماه نخست امسال و ۲ قتل مربوط به سنوات گذشته در استان بوشهر کشف شده است.

وی یادآور شد: در این مدت کشفیات جرایم جنایی استان نیز ۵۶ درصد افزایش یافته است./ ایرنا

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۰ نظرتایید شده است

ثبت نظر

نام شما:

ایمیل شما(اختیاری):

متن دیدگاه شما: