۷:۳۰:۱۶ - یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عید دیدنی اعضای سازمان مردم نهاد نیمدری سبز در بیمارستان امیر المومنین
خبر بندر: اعضای سازمان مردم نهاد نیمدری سبز به مناسبت عید فطر از بیماران بیمارستان امیرالمومنین گناوه عیادت کردند به گزارش خبر بندر، به مناسبت عید سعید فطر اعضای موسسه مردم نهاد نیمدری سبز از بیماران بستری در بیمارستان امیر المومنین گناوه عیادت نمودند. در این برنامه ابتدا بازدید کنندگان با حضور در بخش کودکان […]

خبر بندر: اعضای سازمان مردم نهاد نیمدری سبز به مناسبت عید فطر از بیماران بیمارستان امیرالمومنین گناوه عیادت کردند
به گزارش خبر بندر، به مناسبت عید سعید فطر اعضای موسسه مردم نهاد نیمدری سبز از بیماران بستری در بیمارستان امیر المومنین گناوه عیادت نمودند.
در این برنامه ابتدا بازدید کنندگان با حضور در بخش کودکان بیمارستان، ضمن عیادت از بیماران هدایایی را به این کودکان اهدا نمودند. سپس اعضای موسسه نیمدری سبز با حضور در جمع بیماران بخش های زنان و مردان از این عزیزان نیز عیادت نموده و عید فطر را به ایشان تبریک گفتند.
در مرحله آخر این بازدید نیز عیادت کنندگان با حضور در جمع کادر درمانی بیمارستان امیر المومنین ضمن تبریک ایام و خسته نباشید با شیرینی و گل از کادر درمانی بیمارستان تقدیر نمودند.
موسسه نیمدری سبز از سازمان های مردم نهاد فعال استان بوشهر در حوزه برنامه های فرهنگی، هنری است که در حوزه های مختلف از جمله توانمند سازی زنان و دختران استان بوشهر، پیشگیری از آسیب های اجتماعی، آموزش خانواده ها، حفظ سنن و آیین و فرهنگ ایرانی، تولید آثار فاخرفرهنگی و اجتماعی و هنری و… فعالیت دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۰ نظرتایید شده است

ثبت نظر

نام شما:

ایمیل شما(اختیاری):

متن دیدگاه شما: