شما اینجا هستید

سرخط خبرها » همه مشترکان خانگی وتجاری در برابر حوادث ناشی از گاز بیمه شدند

به گزارش خبرنگار صدای بندر به نقل ازایسنا مسلم رحمانی، مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با اعلام این خبر، اظهار کرد: با توجه به مندرجات این قرارداد، حق بیمه به ازای هر واحد مسکونی مشترکان شهری، ماهیانه ۳۰۰۰ ریال و هر واحد مسکونی مشترکان روستایی ماهیانه ۱۵۰۰ ریال بر مبنای قانون بودجه اعلام شده که این مبلغ از طریق قبوض گاز مشترکان محاسبه می‌شود.

وی ادامه داد: بر این اساس، هر واحد مشترک تجاری شهری نیز ماهیانه ۲۰۰ هزار ریال و هر واحد مشترک تجاری روستایی هم، ماهیانه ۱۰۰ هزار ریال محاسبه می‌شود.

مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران افزود: بر این اساس، پرداخت غرامت فوت برای هر نفر در هر حادثه (مشترکان خانگی و تجاری اعم از شهری و روستایی)، یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال و پرداخت غرامت نقص عضو و از کارافتادگی دائم و جبران هزینه‌های پزشکی برای هر نفر در هر حادثه (مشترکان خانگی و تجاری اعم از شهری و روستایی) حداکثر تا مبلغ ۴ میلیارد ریال است.

رحمانی گفت: این شرکت بیمه، پس از اعلام حادثه و بررسی کارشناسی، اقدام به پرداخت هزینه‌های مربوطه می‌کند که در خسارت‌های فوت، مبلغ غرامت در وجه وراث قانونی متوفی بر اساس برگه انحصار وراثت پرداخت خواهد شد؛ همچنین در خسارت‌های پزشکی و نقص عضو، مبلغ غرامت در وجه مصدوم یا سرپرست قانونی وی بر اساس اسناد و مدارک مثبته پرداخت خواهد شد.

وی در پایان، از هموطنان درخواست کرد تا با صرفه‌جویی در مصرف و رعایت همه‌جانبه مسایل ایمنی، ضمن صیانت از این ثروت عظیم خدادادی، از جان و مال خود نیز مراقبت کنند.

انتهای پیام

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر