شما اینجا هستید

اخبار » اهدا یک دستگاه الکترولیت آنالایزر به بیمارستان (عج) دیلم
گروه : اخبار

سرپرست بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) دیلم گفت: خیر حوزه سلامت یک دستگاه الکترولیت آنالایزر به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال به بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) دیلم اهدا کرد.

اشکان لیراوی ضمن تقدیر و سپاس از نیت خیرخواهانه خانواده زنده‌یاد مرحوم طیبی در تامین این دستگاه ضروری و مورد نیاز حوزه سلامت شهرستان دیلم، افزود: فرهنگ‌سازی و جلب اعتماد و مشارکت خیران در حوزه سلامت شهرستان ضروری است.

وی تصریح کرد: تشویق و ترویج رویکرد رفع موانع موجود و بسترسازی شرایط مناسب خدمت‌رسانی به مردم شهرستان در حوزه سلامت لازم و ضروری است.

سرپرست بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) دیلم از تلاش‌های مجید منصوری مسئول آزمایشگاه بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) دیلم در جهت بسترسازی کمک خیران در حوزه سلامت این شهرستان تشکر و قدردانی کرد.

وی گفت: بدون شک این کار خیر ماندگار خواهد بود و ان‌شاءالله خیران شهرستان که این مرکز درمانی را مورد لطف همیشگی خود قرار داده‌اند باز هم راهشان ادامه‌دار باشد و از طرف تمامی کارکنان بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) دیلم از تلاش‌های خیران در حوزه سلامت این شهرستان تشکر و قدردانی می‌کنم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر