شما اینجا هستید

اخبار » تردد تانکرهای سوخ بر ترانزیتی باعث نا امنی جاده ها شده است
گروه : اخبار

خبربندر: فرماندار گناوه خواستار ممنوعیت تردد خودروهای سنگین در جاده ساحلی شد.

به گزارش خبر نگار خبر بندر فرماندار گناوه گفت: از تردد خودروهای سنگین در محور مواصلاتی پرتردد جاده ساحلی گناوه به بوشهر و بالعکس باید ممانعت شود.
محمدتقی صفری در جلسه شورای ترافیک این شهرستان اظهارداشت: در این راستا فرماندهی پلیس راه این شهرستان با مرکز استان پیگیری و هماهنگی انجام دهد و با یک برنامه ریزی از ورود ماشین های سنگین به جاده ساحلی جلوگیری کنند.
وی با بیان اینکه تردد خودروهای سنگین در محور پرتردد جاده ساحلی موجب ترافیک و ناامن شدن این مسیر می شود، گفت: پلیس راه در صورت مشاهده تردد خودروهای سنگین در محور جاده ساحلی ، کنترل و اعمال قانون کند.
فرماندار گناوه بیان داشت: ممانعت از ورود خودروهای سنگین و تانکرهای حمل نفت در سطح شهر و زمان بندی برای ورود بونکرهای سیمان و تخلیه مصالح در ساخت و سازها از دیگر موارد مهمی است که باید مورد توجه راهور و پلیس راه قرار گیرد.
وی بر اجرای مصوبات شورای ترافیک شهرستان در کوتاه ترین زمان ممکن تاکید کرد و افزود: درصورتی که پروژه های دارای مصوبه شورای ترافیک در سطح شهرستان نیاز به بودجه دارد، آماده همکاری هستیم.
وی گفت: پیشنهاد می شود پلیس راه و راهور جهت فرهنگ سازی و اجرای قوانین هرچه بهتر قوانین راهنمایی و رانندگی در سطح شهر به جای اعمال جریمه ، رانندگان متخلف را ارشاد و راهنمایی و توجیه کند.
صفری گفت: مشاهده می شود بونکرهای سیمان ، هنگام تخلیه مصالح برخی خیابان های سطح شهر را مسدود می کنند و این روند قابل قبول نیست و باید جهت ساماندهی آن راهور و شهرداری برنامه ریزی لازم کنند.
فرماندار گناوه خاطرنشان کرد: جهت مدیریت و فرهنگ سازی در الزام رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی سطح شهر ، برگزاری کلاس های آموزشی برای عموم جامعه از جمله کارکنان ادارات با همکاری پلیس راهور و شهرداری و آموزش و پرورش مورد توجه قرار گیرد.
وی افزود: باتوجه به مسایل و مشکلات و تخلفاتی که روزهای پنجشنبه و جمعه توسط راکبان موتورهای سنگین در اتوبان صورت می گیرد ، ضمن اینکه پلیس راه و راهور از این روند در این مسیر جلوگیری کند، یک مکان خاص و مناسب برای آنها توسط اداره ورزش و جوانان درنظر گرفته شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر