شما اینجا هستید
اخبار » درخواست معلمان از استاندار و مدیرکل آموزش وپرورش؛شجاع را رئیس آموزش و پرورش گناوه کنید.

صدای بندر: با توجه به اینکه با گذشت بیش از یک سال از تشکیل دولت تدبیر و امید هنوز رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان گناوه هنوز تغییر نکرده و طیف برنده انتخابات و حامیان دولت هنوز نتوانسته اند جاسم شجاع یکی از خوشنام ترین معلمان گناوه ای و از مدیران با سابقه آموزش و پرورش شهرستان گناوه را به عنوان رئیس جدید آموزش وپرورش بر مسند ریاست این شهرستان مهم ببینند. گویا بعضی طیف های برنده و بازنده انتخابات نیز در گناوه کاندیداهای دیگری را به اداره کل معرفی کرده اند. حالا خبر می رسد که حدود ۴۰۰نفراز فرهنگیان گناوه نامه ای را در حمایت از جاسم شجاع یکی از سه گزینه نهایی ، خطاب به استاندار و مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر به شرح ذیل تهیه نموده اند:

جناب آقای دکتر سالاری استاندار محترم استان بوشهر
جناب آقای دکتر حصیری مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر
سلام علیکم
از آن روز که در ۲۴خرداد۹۲در انتخابات ریاست جمهوری ، آقای روحانی توانست سکان هدایت قوه مجریه را به دست گیرد بیش از یک سال گذشته است. بی شک حماسه آفرینان آن روز از فردای رای اعتماد مجلس به کابینه دولت روحانی ، منتظر تغییر و تحولات مدیریتی در کشور بوده اند.
خانواده بزرگ آموزش و پرورش به عنوان یکی از نقش آفرینان آن حماسه بزرگ و با توجه به اهمیت تعلیم و تربیت نسل آینده کشور انتظار نگاه ویژه از طرف مسئولان مربوطه را داشته و دارند. اما ماههاست که آموزش و پرورش شهرستان گناوه در بلاتکلیفی محض به سر می برد . اکنون که پس از چندین ماه خبر نهایی شدن آقای جاسم شجاع برای مدیریت آموزش و پرورش گناوه به گوش می رسد . ما جمعی از فرهنگیان گناوه ای ضمن ابراز خشنودی از این تصمیم ، سپاسگزاری خود را از شما اعلام داشته و حمایت خود را از آقای شجاع که بی شک یکی از شایسته ترین کسانی است که می تواند آموزش و پرورش گناوه را به سرو سامان برساند اعلام می کنیم.

  1. حمید عشایری

    آقای شجاع یکی از افراد دلسوز و لایق جهت تصدی این سمت می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر