قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

محمد مظفری- صدای بندر؛این چندروز گذشته که سه شنبه باشه تا چندجشنبه !سرعت اینترنت در استان بوشهر آنقدر کند شده که شنیده شده یکی از لاک پشت ها اومده جلو مخابرات ما لنگ انداخته( البته خبرنگار ما به عینه لنگ انداختن را دراون مکان ها ندیده اند؛ ولی لاک پشت را چند تا از دوستان و همکاران ما در همون حوالی دیدن). میگن تو همون جاهایی که لاک پشتا دیده شدن همیطور کارمندا نشستن به جای نگاه کردن به مانیتور وکار انجام دادن همدیگر رو نگاه میکنن و بعضیشون هم البته لاک پشتا را نگاه میکنن. درسته که این اتفاق طی چند روز عملا روند کاری بسیاری از سازمان ها شرکت ها و موسسات دولتی و خصوصی را مختل کرده ولی خداییش برای خیلی ها هم بد نشده که کاری بهش نداریم و… این مشکل تا همین حالایی که من دارم این مطلب رو تایپ میکنم هنوز ادامه داره و البته خودم هم نمی دونم به زور کدوم سرعت می خوام سایت را برای بارگذاری مطلبم آماده کنم ؟ اما خدا بزرگه ! این جمله رو از پدرم یاد گرفتم که اینجور مواقع که هیچ کاری از دستم بر نمیاد بگم … حالا هم نشستم و دارم می نویسم راستی امروز یکی از دوستان که قرار بود برام یک فایل تصویر خبری از یکی از شهرستان ها بفرسته بعد از ۱۲ ساعت تلاش اینترنتی و انتظار نتونست و مجبور شد با مینی بوس بفرسته که مثل اینکه اون موقع مینی بوس هم تو گاراژ نبوده ؛ مجبور شده با مسافربرهای شخصی بفرسته که به حول قوه الهی ساعتی پیش عکسا از راه غیر مجازی به دست من رسیدن و البته اینم بگم که امیدی به بارگذاریشون هم نیست . وحکایت هنوز ادامه دارد.
راستی مسئولین مخابرات هم مثل همیشه تقصیر را انداختن گردن شبکه زیرساخت مخابرات که آن هم الحمدالله در خارج از محدوده استان بوشهر است. حالا ما مانده ایم این وسط یقه کی رو بگیریم شبکه زیر ساخت کیه ؟ پدر و مادرش کیه ؟ صاحب داره ؛ نداره ؟ که دم به ساعت اینترنت استان بوشهر و قطع و وصل میکنه ؟ آخه خدا خوشش میاد اینجور مردم آزاری میکنه؛ اصلا مسئولین مخابرات خونه این یارو زیر ساخت بدن ما بریم دو کلام باش حرف بزنیم ببینیم مشکلش چیه آخه این کارا رو میکنه؟
البته خبر ها حاکی از اونه که بعد از لنگ انداختن یکی از لاک پشت ها جلوی اینترنت جمعی از لاک پشت ها به نشانه اعتراض روبروی مخابرات جمع شدن و خواستار جمع کردن لنگ لاک پشتی شدن ! این تجمع تا زمان مخابره پیام ادامه داشته است.
در پایان شنیده ها حاکی از آن است نمایندگان مجلس که بعد از حذف وزیر دانای دولت بخاطر اعتراضات و تحصن دانشجویان و…، دربدر دنبال یه نفر دیگه برای استیضاح و حذف میگردند گفتند باید معاون رییس جمهور و رییس سازمان محیط زیست را هم بخاطر تجممع لاک پشت ها جلوی مخابرات استیضاح بشه، تا دلمون خنک بشه!!
پایان

  1. اسماعیل

    طنز مزخرفی بود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر