شما اینجا هستید

اخبار » مدیر عامل حرم گناوه: اگر به ما کمک مالی نشود امتیاز باشگاه را خواهیم فروخت
گروه : اخبار

صدای بندر- اسماعیل کشتکار: باشگاه ورزشی حرم گناوه چند سالی است که در بالاترین سطح فوتبال ساحلی بانوان در حال فعالیت است و توانسته است که نماینده ای شایسته برای استان باشد.

تیم فوتبال ساحلی بانوان حرم گناوه که در لیگ برتر کشور حضور دارد با مشکل مالی روبرو است واز مسئولین استان درخواست مساعدت مالی نموده است که در غیر اینصورت امتیازخود را به فروش خواهد رسانید.

باشگاههای فوتبال استان بوشهر چند سالی است که سخت دچار مشکل مالی شده اند و یکی پس از دیگری رو به نابودی و انحلال  پیش می روند.

شاهین بوشهر که بدلیل بدهی های میلیاردی دیگر امیدی به پرواز آن نیست، پرسپولیس برازجان به همین دلیل منحل شد، پرسپولیس گناوه در جاده انحلال قدم بر می دارد و اینک حرم گناوه است که در صورت عدم حمایت به معرض فروش گذاشته خواهد شد.

مدیر عامل باشگاه حرم گناوه گفت: چندین سال است که در بالاترین سطح فوتبال ساحلی کشور باشگاه داری می کنیم و همیشه از جیب شخصی هزینه کرده ایم و توان ادامه کار با شرایط سخت امروز دشوار است.

سید حسن کاظمی افزود: در سال گذشته آقای جمشیدی مدیرکل اداره ورزش و جوانان تنها فردی بودند که به ما کمک مالی کردند و از ایشان سپاسگزاریم هر چند که کمک مالی ایشان فقط یک چهارم هزینه باشگاه بود.

وی یادآور شد: ما توانسته ایم مقام سوم لیگ برتر قوتبال ساحلی را کسب کنیم و این نشان دهنده این است که استان بوشهر و شهرستان گناوه پتانسیل باشگاه داری را دارد و می تواند در سطح لیگ برتر نیز حرفهایی برای گفتن داشته باشد ولی احتیاج مبرم به حمایت مالی مسئولین داریم.

کاظمی بیان داشت: متاسفانه در دو سال اخیر مسابقات بصورت رفت وبرگشت برگزار می شود و هزینه ها خیلی بالا رفته است و با توجه به بدهی سال پیش که ما به همراه داریم در صورت عدم مساعدت مالی از سوی مسئولین نمی توانیم ادامه دهیم چرا که علاوه بر هزینه میزبانی و رفتن به دیگر شهرستان ها هزینه خرید بازیکنان نیز بسیار بالاست و این شرایط را سخت کرده است.

ایشان تصریح کرد: خیلی از باشگاه ها از سراسر کشور خواهان خریداری امتیاز باشگاه حرم گناوه هستند که ما تا کنون صبر کرده ایم و منتظر جواب و کمک استاندار و مدیرکل اداره ورزش و جوانان هستیم و تا آخرین لحظه منتظر می مانیم و اگر کمک مالی نشود امتیاز باشگاه را واگذار خواهیم کرد.

سید حسن کاظمی در پایان گفت: حرم گناوه تنها نماینده استان در فوتبال ساحلی بانوان در لیگ برتر است و از استاندار محترم و همچنین آقای جمشیدی استدعا دارم که ما را در راه رسیدن به هدف که افتخار آفرینی برای استان است کمک کنند و تنها نگذارند. همه شاهد هستند که تیمهای لیگی ما در هر دو بخش آقایان و بانوان با مشکلات مالی فروانی روبرو هستند و هر روز یکی از آنها رو به انحلال پیش می روند و این برای ورزش استان بخصوص فوتبال جالب نیست.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر