شما اینجا هستید

اخبار » برای منتخبین شورای اسلامی شهر گناوه

پس از اعلام نتایج انتخابات شورای شهر گناوه و مشخص شدن نه نفر از دوستانی که بخت با آنها یار بوده و مورد اعتماد مردم قرار گرفتند. اگر نگاهی حتی گذرا به اسامی منتخب بکنیم فورا دهن کجی مردم گناوه به منتخبین خود در دوره شش ساله قبل به ذهن متبادر میگردد. چه از این نظر که کاندیدی بدون سرمایه با براه انداختن قوم و قبیله کشی هفت هزار با نامش از درون صندوق ها خارج شد (البته بدون شمارش آرا صندوق ریاست جمهوری!) و چه از این نظر که هیچکدام از اعضا شورای قبلی اینبار نتوانستند رای مردم گناوه را بزنند و چقدر لذت بخش است که انسان در یک نهاد مردمی مثل شورای اسلامی شهر ، جایگاه رفیع مردم را می بیند.

اما دوستان بخت پیروز ، منتخبین مردم! در هر نشستی و هر مجلسی صحبت از شهرداری گناوه به راه افتاده است که این وظیفه شما را سنگین تر می کند و گمانه زنی شهردار برای گناوه مثل متغیر بودن دلار در چند ماه قبل مرتب در حال تغیر است. شایسته است شما با صبر و متانت در این مورد قضاوت کنید و از داشته های فعلی کمال استفاده را ببرید و پشتیبانی کنید اگر از وضعیت فعلی شهرداری راضی نیستید تا زمانی که یک شهردار با تمام مولفه های لازم انتخاب و مهم تر اینکه رضایتش را جلب نکرده اید در مسیر دیگری حرکت نکنید که ره به ترکستان است.

دوستان بخت پیروز پیشنهاد میکنم جهت زیبایی و سر و سامان دادن به  بافت شهری ابتدا کارهایی که قبلا انجام شده را لیست کنید سپس به تعمیر و ترمیم آنها با کمترین هزینه بپردازید که اصلاح مواردی از قبیل زنگ زدگی پایه چراغ و شکستگی چراغ های تزیینی پارک ها و ساحل (مربوط به شهرداری)،سطل زباله های شکسته ، رها شده در سطح شهر و بلوارهای رنگ و رو رفته و چاله های خیابان کمک زیادی به شما می کند و سپس با گرفتن اعتبارات لازم پروژه های خود را انجام دهید تا پروژه های زیبا سازی شما زیر سایه پروژه های کهنه شده پنهان نماند و به جای همنشینی کهنه با زیبا شاهد همنشینی زیبایی زیبایی باشیم.

شما زیر ذره بین مردم تیز بینی هستید سعی کنید به سرنوشت قبلی ها دچار نشوید. چشم براه زیبایی شهرمان هستیم موفق باشید

مهدی بیات نسب

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر