۱۶:۱۲:۴۶ - سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶٫۷ میلیارد ریال برای بهینه‌سازی شبکه برق‌رسانی دیلم هزینه شد
صدای بندر- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: برای اصلاح، بهینه‌سازی شبکه برق‌رسانی و رفع ضعف ولتاژ مشترکان افزون بر ۶ میلیارد و هفتصد میلیون ریال از منابع داخلی شرکت هزینه شده است. به گزارش صدای بندر به نقل ازخبرگزاری فارس ، امرالله پاراد صبح امروز در بررسی وضعیت برق‌رسانی به شهرستان دیلم […]

صدای بندر- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: برای اصلاح، بهینه‌سازی شبکه برق‌رسانی و رفع ضعف ولتاژ مشترکان افزون بر ۶ میلیارد و هفتصد میلیون ریال از منابع داخلی شرکت هزینه شده است.

به گزارش صدای بندر به نقل ازخبرگزاری فارس ، امرالله پاراد صبح امروز در بررسی وضعیت برق‌رسانی به شهرستان دیلم با بیان اینکه مشکلات برق‌رسانی دیلم بررسی و برطرف شده، اظهار داشت: امسال اقدامات موثری در کاهش افت ولتاژ و بهینه‌سازی شبکه برق‌رسانی دیلم انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه طرح‌های توسعه در حوزه شبکه برق‌رسانی در اولویت است، تصریح کرد: امسال افزون بر ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال اعتبار برای اجرای طرح‌های برق‌رسانی در دیلم تخصیص یافته است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر با اشاره به اینکه برای بهبود وضعیت برق دیلم و برق‌رسانی به متقاضیان شهری و روستایی اقدامات مطلوبی انجام گرفته، افزود: برای اصلاح و بهینه‌سازی شبکه برق‌رسانی و رفع ضعف ولتاژ مشترکان افزون بر ۶ میلیارد و هفتصد میلیون ریال از منابع داخلی شرکت هزینه شده است.

پاراد، نصب ۷ دستگاه پست هوایی، ۴ کیلومتر شبکه فشار متوسط، تبدیل ۵ کیلومتر سیم فرسوده و سیم ۲ نخ به کابل خودنگهدار را از برنامه‌های کاهش افت ولتاژ دردیلم دانست و بیان کرد: طرح اصلاح شبکه برق‌رسانی در بندر امام حسن با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال انجام شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۰ نظرتایید شده است

ثبت نظر

نام شما:

ایمیل شما(اختیاری):

متن دیدگاه شما: