شما اینجا هستید

اخبار » عبدی پور: استقبال بسیار خوب سیاستمداران از فیلم تنهای تنهای تنها
گروه : اخبار

عبدی پور:

استقبال بسیار خوب سیاستمداران از فیلم تنهای تنهای تنها

صدای بندر– حسین غلامی: کارگردان فیلم تنهای تنهای تنها گفت: این فیلم با استقبال بسیار خوبی از سوی سیاستمداران مواجه شده و به چندین فستیوال معتبر جهانی نیز فرستاده شده است.

احسان عبدی پور که قرار است از اواخر شهریور ماه و همزمان با آغاز مدارس فیلم جدیدش بر پرده سینماهای سراسر کشور اکران گردد. چندی پیش ودر جریان اکران خصوصی فیلمش در گناوه  ضمن اشاره به علت پرداختن به ژانر کودک در اغلب آثارش اظهار داشت: من فیلم هایی با ژانرهای دیگر نیز داشته ام و تنها در این حوزه فعالیت نمی کنم، ولی هیچ تصمیم قبلی و تعمدی برای ساختن برخی از فیلم هایم در این ژانر نداشته ام.

کارگردان فیلم تنهای تنهای تنها  که این روزها در تکاپوی ساخت فیلم آینده اش می باشد گفت: وقتی قصه ای به سراغ شما می آید و می بینید که این قصه از پتانسیل بالایی برای ساخت فیلم برخوردار است و می بینید که این کار در ژانر کودک ساخته شده است.

عبدی پور با اشاره به فیلم بعدی اش ادامه داد: فیلم بعدی من صد در صد در ژانر کودک نیست و موضوعی در نظرم برای ساخت آن است که در ژانر دیگری است.

وی اضافه کرد: هیچ تعمدی و دلبستگی خاصی به ژانر کودک ندارم و ساخت فیلم هایی با این موضوع به خاطر پتانسیل بالای قصه ها و کم کاری در این حوزه است.

عبدی پور با اشاره به بازتاب های سیاسی فیلم تنهای تنهای تنها ابراز داشت: طبیعتا یکی از مخاطبان این فیلم به دلیل موضوع آن سیاستمداران ما هستند و می بینند که چگونه تصمیم گیری های سیاسی باعث چرخش و تغییر در زندگی انسان ها حتی در دنیای کودکان می شود.

وی تاکید کرد: این فیلم با استقبال بسیار خوبی از سوی سیاستمداران مواجه شده و به چندین فستیوال معتبر جهانی نیز فرستاده شده است.

عبدی پور با اشاره به استفاده فراوان از طنز در این فیلم گفت: در فرهنگ ما جنوبی ها استفاده از طنز رایج است و این پدیده در طول زندگی روزمره ما نیز عادی است و شاید به دلیل آن نیز باشد که کسی که من شاگرد او در تئاتر بودم، انسانی بود که بسیار اهل طنز بود.

وی با اشاره به میزان تاثیر گذاری محمد ابراهیم زاده هنرمند برجسته تئاتر گناوه در شکلگیری شخصیت هنری خود ادامه داد: شاید رد پای مستقلی مبنی بر تاثیر گذاری این هنرمند تئاتر گناوه در شکلگیری شخصیت هنری من نبینید.

عبدی پور بیان داشت: اما شخصیت و فضای احساسی را که در آن ابراهیم زاده در آن موقع کار می کرد، بسیار دوست داشتم و همین ها هستند که شخصیت انسان را می سازد و بالاخره در ذهن آدم تاثیرگذار هستند و تاثیرگذاری ابراهیم زاده عزیز در شخصیت و کارهای من بسیار خوب بوده است.

وی خاطر نشان ساخت: امروزه نیز با احترام از ایشان یاد می کنم و شاید امروز نیز که هنوز با هم در تماسیم، بخواهم در فیلمنامه بعدی ام کمکم کند.

کارگردان فیلم تنهای تنهای تنها که در بیشتر فیلمهایش فضای بوشهر ترسیم شده است در پایان گفت: خیلی ها بعد از دیدن فیلم آمدند و به ما گفتند با این ویژگی هایی که از بوشهر دیدیم، امسال می خواهیم به آن سفر کرده و از آن دیدن کنیم و به نظرم تاثیر بسیار خوبی در زمینه شناخت بهتر استان بوشهر و فرهنگ غنی آن در کشور داشت

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر