شما اینجا هستید
اخبار » ۷ ایستگاه سیار برای صدور کارت ملی هوشمند در استان بوشهر راه‌اندازی شد

رونمایی ثبت احوال

مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر با اشاره به باطل شدن کارت ملی قدیمی از اوایل فروردین ماه و تسریع در صدور کارت ملی هوشمند گفت: علاوه بر صدور کارت ملی هوشمند در ۵۷ نقطه استان بوشهر۷ ایستگاه سیار نیز برای این مهم راه‌اندازی شده است.

به گزارش خبر بندر: کیومرث صالحی‌نیا در آیین رونمایی از ایستگاه سیار صدور کارت ملی هوشمند در بوشهر با اشاره به ارائه خدمات مطلوب سجلی به قشرهای  مختلف جامعه اظهار داشت: ایستگاه سیار صدور کارت ملی هوشمند در گام نخست برای معلولان جسمی، حرکتی و جانبازان خدمات ارائه می‌کند و سپس در مناطق روستایی و صعب العبور به‌کار گرفته می‌شود.

وی از راه‌اندازی هفت ایستگاه سیار برای صدور کارت ملی هوشمند در استان بوشهر افزود: به‌زودی با کمک و همکاری اداره پست و دفاتر پیشخوان تعداد دستگاه‌های سیار صدور اخذ کارت ملی هوشمند در استان بوشهر به ۸  ایستگاه افزایش می‌یابد.

وی با بیان اینکه از آغاز طرح صدورکارت ملی هوشمند نزدیک به ۳۰۵ هزار نفر از مردم استان بوشهر کارت هوشمند خود را دریافت کرده‌اند تصریح کرد: ۴۳۰ هزار نفر در استان بوشهر تاکنون درخواست صدور کارت ارائه کرده‌اند و به همین تعداد هم هنوز هیچ اقدامی برای دریافت کارت ملی هوشمندانجام نداده‌اند.

مدیرکل ثبت احوال استان با اشاره به اینکه تمام کارت‌های ملی قدیمی از اول فروردین سال ۹۷ فاقد اعتبار می‌شوند تاکید کرد: از هم‌استانی‌ها تقاضا می‌شود هر چه سریع‌تر برای صدور کار ملی هوشمند اقدام کنند تا بتوانند خدمات مورد نظر را از دستگاه‌های مختلف دریافت کنند.

صالحی‌نیا  با بیان اینکه در ۵۷ نقطه استان بوشهر خدمات سجلی ارائه می‌شود گفت: اداره کل ثبت احوال استان بوشهر در ۵۷ نقطه این استان خدمات گوناگون سجلی از جمله صدور کار ملی هوشمند ارائه می‌دهد و این در حالی است که ۷ ایستگاه سیار برای صدور کارت ملی هوشمند در استان بوشهر راه‌اندازی شده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر