شما اینجا هستید
اخبار » استقبال از پیکرهای شهدا بیانگر وفاداری مردم به انقلاب است

خبر بندر:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: استقبال مردم از پیکرهای شهدا بیانگر ولایتمداری، وفاداری آنان به انقلاب، نظام و دفاع از آرمانهای آنان است.

به گزارش خبر بندر؛ آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روز یکشنبه در آیین استقبال از ۱۲ شهید گمنام افزود: حفظ اسلام، انقلاب، ولایتمداری از پیام های مهم شهیدان به جامعه امروز است که باید به این وصیت کسانی که جان خود را برای این آب و خاک نثار کردند، توجه کرد.
وی اضافه کرد: حفظ انقلاب، اسلام و مبارزه هرچه تمام تر با جهان استکبار از دیگر پیام های شهیدان است که مردم ایران همواره در عرصه های مختلف این را ثابت کردند.
وی تاکید کرد: ترویج فرهنگ شهید و شهادت و روحیه ایثار لازمه جامعه امروز است که باید در جامعه گسترش یابد و تقویت شود.
استاندار بوشهر نیز با بیان اینکه امروز شهدا میهمان مردم استان بوشهر هستند گفت: آرمان های شهدایی که برای پاسداری از انقلاب و نظام جان عزیزشان را هدیه کردند هیچگاه در این مملکت به فراموشی سپرده نمی شود.
عبدالکریم گراوند افزود: حضور مردم در آئین استقبال از پیکرهای شهدای گمنام بیانگر این است که ما به وصیت شما که دفاع از دفاع و ولایت است، پایبندیم.
وی تاکید کرد: برای ادامه راه شهدا و پاسداری از دین همه باید دست در دست هم بگذاریم.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر نیز گفت: حضور مردم در آیین استقبال از پیکرهای شهدا بیانگر وفاداری مردم به شهدا و آرمان های آنان است.
سردار علی زرمجو افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با توجه به هجمه ها و توطئه های دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی ضروری است.
وی اظهار کرد: جوانان باید درس آزادگی را از شهدا بیاموزند و با حضور در تشییع جنازه شهدا بخشی از وظیفه خود را به آنان ادا کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر