شما اینجا هستید
سرخط خبرها » رایحه امام مهربانی ها در شهرستان دشتستان پیچید

صبح روزدوشنبه ۳۱ خردادماه و به مناسب دهه کرامت میلاد حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)، کاروان بیرق مطهر و خادمان امام رضا(ع) با استقبال امام جمعه دشتستان و مسئول کانون های خدمت رضوی وارد شهرستان دشتستان شدند و با گرداندن پرچم متبرک حرم امام هشتم این شهرستان را به عطر رضوی عطرآگین نمودند.
خادمین رضوی تیم شهید قاسم سلیمانی ابتدا با گروه ۲۱۶ فاطر سپاه منطقه دوم نیروی دریایی سپاه واقع در شهر برازجان دیدار کردند.
در آستانه میلاد حضرت شمس‌الشموس علی بن موسی‌الرضا(ع) خادمان این امام همام در قالب کاروان زیر سایه خورشید با حضوردر بیمارستان شهید گنجی شهر برازجان در بین کادر درمان بیمارستان شهید گنجی شهر برازجان حضور یافته و از آنان تقدیر و تشکر نمودند.
سفیران و خادمان حرم امام هشتم شیعیان با حضور در زندان شهر برازجان مورد استقبال باشکوه زندانیان نیز قرار گرفتند و با حمل پرچم گنبد ملکوتی حرم منور امام رئوف، فضایی سرشار از عطر رضوی را ایجاد کردند.
درادامه خدام با مادر شهید نوربخش و خانواده شهیدان حسینی مقدم در شهر برازجان دیدار کرده و از این خانواده ها قدردانی نمودند.
در پایان این سفر یک روزه خادمین حرم آقا علی ابن موسی الرضا (ع)به شهرستان دشتستان به روستای راهدار رفتند و از پیر غلام و خادم امام رضا (ع) کربلایی مهرداد مهرورز تقدیر نمودند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر