شما اینجا هستید
اخبار » استانداری بوشهر از همیار طبیعت در گناوه تقدیر کرد

محمد مظفری روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: این دوستدار محیط زیست با فراهم کردن آب به وحوش کوه‌های اطراف شهرستان گناوه  ، کاری ارزشمند انجام داده که نشانگر ،  تعهد و مسئولیت پذیری یک شهروند در قبال  زیست بوم است.

وی افزود:  شکار غیر مجاز ، خشکسالی، بی آبی، آتش سوزی و تهدیدهای طبیعی و غیر طبیعی بیش از همیشه زندگی جانوری  و پوشش های گیاهی را در معرض خطر قرار داده است و همه ما به عنوان شهروند در قبال حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست دیارمان وظیفه مهمی بر دوش داریم.

وی گفت: در روزهایی که محیط زیست  کشور در معرض خطرات متعددی است و با بحران‌های متعدد خشکسالی  روبرو هستیم ، بیش از همیشه به وجود  همیاران  طبیعت نظیر فعال زیست محیط روستای  عباسی نیازمندیم.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری بوشهر  یادآورشد: به پاس زحمات و مسئولیت پذیری این  دوستدار محیط زیست ، به همراه فرماندار و  بخشدار مرکزی  گناوه  در روستای عباسی حضور یافتیم و  لوح تقدیر و هدیه‌ای از سوی این مدیریت  به ایشان اعطا شد.

“محمد داودی ” همیار طبیعت از روستای عباسی گناوه ، همه ساله در فصل تابستان اقدام به ساخت آبشخور جهت پرندگان و حیوانات وحشی در طبیعت می‌کند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر