شما اینجا هستید

ویژه » نرخ جدید بنزین اعلام شد .هر لیتر بنزین آزاد ۱۰۰۰ تومان/سهمیه ای ۷۰۰ تومان
گروه : ویژه

صدای بندر : شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به واریز سهمیه های جدید بنزین از ساعت ۲۴ امشب، قیمت های جدید بنزین سهمیه ای و آزاد را به ترتیب ۷۰۰ و یکهزار تومان اعلام کرد.

به گزارش صدای بندر: در اطلاعیه شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران آمده است: هیئت وزیران، در اجرای مصوبه مجلس شواری اسلامی در قانون بودجه سال ۱۳۹۳ نرخ های جدید بنزین، گازوئیل و CNG را برای اجرا از ساعت ۲۴ روز پنج شنبه چهارم اردیبهشت ماه سال جاری به ترتیب زیر به تصویب رسانید که بدینوسیله به اطلاع مردم شریف ایران می رساند:
گازوئیل یارانه ای هر لیتر ۲۵۰ تومان.
بنزین سهمیه ای هر لیتر ۷۰۰ تومان.
بنزین آزاد هر لیتر ۱۰۰۰ تومان.
بنزین سوپر سهمیه‌ای هر لیتر۸۰۰ تومان.
بنزین سوپر آزاد هر لیتر ۱۱۰۰ تومان.
بهای هر متر مکعب گاز CNG برای خودروها نیز ۴۵۰ تومان تعیین شده است.
قیمت بنزین تحویلی به خودروهای دولتی هر لیتر ۱۰۰۰ تومان خواهد بود.
همچنین سهمیه های ۴۰۰ تومانی باقیمانده در کارت های سوخت خودروهای سواری شخصی و موتورسیکلت ها کماکان معتبر بوده است و دارندگان کارت های سوخت می توانند این سهمیه ها را با همان نرخ ۴۰۰ تومانی قبلی از جایگاه ها دریافت کنند.
در این حال میزان سهمیه ماهانه همه خودروها طبق روال قبل خواهد بود و از ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۹۳٫۰۲٫۰۴ سهمیه کامل اردیبهشت ماه خودروهای سواری شخصی و موتوسیکلت ها به کارت های سوخت آنها تخصیص می یابد.
سهمیه بنزین خودروهای عمومی هم از زمان تغییر نرخ برای باقیمانده اردیبهشت ماه با نرخ های جدید به کارت های آنها تخصیص می یابد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر