شما اینجا هستید

ادیان گردی » مدال قهرمانی زنده یاد روح الله داداشی توسط برادرش به مردم شریف گناوه اهدا گردید

صدای بندر: در مراسمی در شهر گناوه علی داداشی برادر زنده یاد پهلوان روح الله داداشی مدال قهرمانی او را به مردم شریف گناوه تقدیم کرد.
به گزارش صدای بندر ؛در مراسمی که به مناسبت اعیاد شعبانیه و تقدیر از سه ورزشکار ملی پوش گناوه ای از سوی هفته نامه صدای بندر در شهر گناوه برگزار گردید. علی داداشی با تشکر و تقدیر از مهدی صادق پور قهرمان پاور لیفتینگ گرجستان گفت: من امروز از کرج آمده ام تا این مدال قهرمانی روح الله داداشی را به همه مردم گناوه تقدیم کنم .
وی که برای بزرگداشت مهدی صادق پور از شاگردانش و قهرمان گناوه ای پاورلیفتینگ در گناوه حضور پیدا کرده بود افزود: من تاکنون به استان بوشهر سفر نکرده بودم ولی مردم گناوه را به خوبی میشناسم و به آنها عشق می ورزم و آن هم بخاطر آشنایی با یکی از شاگردانم به نام مهدی صادق پور است که به غیر از ویژگی های ورزشی خصایص خوب اخلاقی و انسانی دارد.
داداشی افزود : من امروز آمده بودم تا این مدال را که برای من خیلی با ارزش است و عزیز می باشد به همه مردم گناوه و همه ورزشکاران و هنرمندان گناوه ای تقدیم کنم .
وی با اشاره به کسب افتخارات متعدد توسط ورزشکاران گناوه در سطح جهان گفت: من امروز با ورزشکارانی در گناوه آشنا شدم که باعث افتخار استان بوشهر ، شهر گناوه و ایران بزرگ هستند و برای من باعث افتخار است که در مراسم تقدیر و تشکر از سه ورزشکار خوب ایران حضور دارم
لازم به ذکر است که علی داداشی در پایان این مدال قهرمانی را به هر سه ورزشکار گناوه ای مهدی صادق پور ، سجاد نیک پرست و سید عرفان حسینی لیراوی اهدا نمود

IMG-20140603-WA0045IMG-20140603-WA0054IMG-20140603-WA0067IMG-20140603-WA0056

عکس ها از حیدرزاده

 1. رضا دهقانی

  تعداد تصاویر کم است .
  این کار جوانمردانه با این سه تا عکس نه در گناوه رخ می نماید نه در جامعه ورزشی .
  پوشش خبری و رسانه ای با تصویرهای رسا بهتر مصداق پیدا میکند.
  الحمدلله در مراسم دوربین های پیشرقته و عکاسان ماهر از زاویه های مختلف عکس انداختند . بالاخره از ما گفتن …..

  • mozafari

   صدای بندر: گزارش تصویر مراسم به صورت جداگانه در سایت کار شده

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر