شما اینجا هستید

سرخط خبرها » جاده مواصلاتی استان بوشهر به خوزستان باز هم حادثه آفرید/ لزوم تعریض مسیر
گروه : سرخط خبرها

صدای بندر: رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گناوه گفت: یک خودرو وانت پیکان در محور گناوه به دیلم واژگون شد که سرنشینان آن با تلاش امدادگران این جمعیت از مرگ حتمی نجات یافتند.

به گزارش صدای بندر به نقل از خبرگزاری مهر، محور مواصلاتی گناوه به دیلم به عنوان شاهراه ارتباطی استان بوشهر به استان خوزستان محسوب می شود که متاسفانه جزو محور های حادثه خیز شمال استان است.

عرض کم، عدم وجود شانه در قسمت هایی از این مسیر، آسفالت فرسوده در برخی نقاط، کندی مراحل ساخت بزرگراه گناوه – دیلم این محور را به عنوان یکی از مرگ آورترین محورهای مواصلاتی در جنوب کشور مطرح ساخته است.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان گناوه در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: صبح امروز یک خودرو وانت پیکان در محور گناوه به دیلم واژگون شد که سرنشینان آن با تلاش امدادگران این جمعیت از مرگ حتمی نجات یافتند.

عبدالعلی صیادی اظهار داشت: صبح یکشنبه امدادگران پایگاه امداد و نجات بینک از یک حادثه واژگونی در دو راهی روستای چاهک مطلع شدند و سریعآ خود را به محل حادثه رساندند.

وی در ادامه بیان داشت: پس از انجام کمک های اولیه و فیکس کردن راننده خودرو پیکان، امدادگران مصدوم این سانحه رانندگی را به بیمارستان امیرالمومنین شهر گناوه انتقال دادند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گناوه در پایان گفت: وضعیت عمومی مصدوم در حال حاضر رضایت بخش است و نیاز است تا رانندگان وسایل نقیله با عمل به قوانین راهنمایی و رانندگی مانع از بروز چنین حوادث احتمالی در این محور شوند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر