شما اینجا هستید
ویژه » جشن ازدواج ۸۰ زوج گناوه ای برگزار شد

صدای بندر – حسین غلامی: جشن ازدواج ۸۰ زوج دانشجو و شاغل دستگاه های دولتی همزمان با سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س) و بمناسبت هفته ازدواج با حضور و مشارکت مسئولان ادارات و دستگاه های شهرستان و خادمین ستاد ازدواج شهرستان گناوه و با محوریت و مدیریت دانشگاه پیام نور مرکز بندر گناوه درتالار خلیج فارس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی برگزار شد.

عباس خرم آبادی رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بندر گناوه در ابتدای این جشن گفت: این مراسم هم جشن ازدواج دانشجویی است و هم به نوعی جشن دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور مرکز بند گناوه به حساب می آید. این رویداد بزرگ در زندگی دانشجویان که آغاز مرحله جدیدی از دوران زندگی اشان است، را به آنها تبریک می گویم.

وی با اشاره به سخنان اخیر رهبری در جمع مردم خراسان شمالی خطاب به دانشجویان جدیدالورود اظهار داشت: جامعه ی ما امروز در یک پیچ تاریخی قرار گرفته و این پیچ را باید به سلامت سپری کند. با توجه به شعار امسال رهبری،  تولید رکن اصلی آن نیروی انسانی است واین نیرو می تواند بعنوان مهمترین عامل تولید، تحول در تولید ایجاد بکند.

 رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان گناوه در پایان گفت:ما مفتخریم که بعنوان بانیان تربیت این رکن اساسی تولید هستیم .امروز کشور ما در جایگاه ۱۶ جهان از لحاظ علمی قرار دارد و پیش بینی می شود در ۵ سال آینده به رتبه پنجم جهانی برسیم و سرعت رشد علمی کشور مابه اذعان خود دشمنان ۱۱برابر میانگین جهانی است واین عظمت  جایگاه علمی ایران رادر جهان نشان می دهد.

بعد از رئیس دانشگاه پیام نور امام جمعه گناوه نیز در این جشن سخنانی در خصوص ازدواج ایرادکردند واظهار داشتند:زندگی مشترک حق طبیعی انسان هاست که اگر این حق طبیعی انسانها صورت نپذیرد ،قطعا مسیر دیگری را می پیماید که آن مسیریا انحراف ورفتن به سوی مواد مخدر است که می تواند غریزه جنسی را نابود کند ،یا به راه بی بند وباری ولاابالی منتهی می شود.

غلامعلی حبیبی منش فرماندار شهرستان گناوه هم در این جشن گفت :بحث ازدواج از نظر دین اسلام بحثی عقیدتی است ودرسایه ازدواج است که انسان زودتر به تکامل می رسد وتربیت نسل جوان امروز وآینده درسایه ازدواج فراهم می شود وتربیت یک انسان مساوی احیای یک انسان است.

دراین جشن علی بیروتی شهردار بندر گناوه نیزضمن تشکر از دست اندر کاران این جشن ازدواج  اظهار داشت: خداوند در سوره رعدمی فرمایدما سرنوشت هیچ قومی را تغییر نخواهیم دادمگر اینکه مردم در نقس خودشان بخواهند تغییر ایجاد بکنند .

شهردار بندر گناوه درپایان گفت :مطمئن باشید که هر چه قشنگ تر وزیباتر به زندگی فکر کنید ،زندگی زیباتری خواهید داشت واین خاطرات خوش تا آخر زندگی با شما همراه خواهد بود .مشکلات با توجه به آیات سوره بلد بخشی از زندگی انسان ها هستندوفکر نکنیدکه آرامش وآسایش مخصوص این دنیاست .

نصرالله شفیعی مدیر کل دفتر سیاسی وانتخابات استانداری بوشهر در این جشن ضمن تبریک زندگی زناشویی به زوجین جوان اظهار داشت:با هر ازدواجی صحنه دیگری از زندگی انسان رقم می خورد.

وی اضافه کرد:خانواده در زندگی اجتماعی ما سنگ بنای اصلی است ،چیزی که متاسفانه در غرب فروریخته واین آسیب ها ونابه سامانی ها رابه وجود آورده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر