شما اینجا هستید

ادیان گردی » دوئــل خـانـوادگــی
گروه : ادیان گردی

صدای بندر – اسـماعیــل کشتکــار: هجدهم بهمن ماه روزی است که برای انتخاب رئیس هیأت فوتبال استان انتخاب شده است. در این بین شانس محمد دوانی رئیس یازده ساله و فعلی هیأت فوتبال استان و محمد نجفی مدیرعامل اسبق شاهین بوشهر بیشتر از دیگران است. این دو نامزد رایزنی های خود را با رأی دهندگان و اعضاء مجمع آغاز کرده اند تا از قافله عقب نمانند.

در این بین شدت اختلاف اداره ورزش و جوانان استان و محمد دوانی بیش از هر چیز دیگر این انتخابات را تحت الشعاع خود قرار داده است. این اداره خواهان تغییرات در هیأت فوتبال استان است و می خواهد به سلطنت یازده ساله محمد دوانی در این سمت پایان دهد، از سوی دیگر محمد دوانی تمام تلاش خود را برای بقاء در این پست خواهد کرد تا بازنده این دوئل خانوادگی نباشد.

اعضاء مجمع حدود ۲۸ نفر هستند که تشکیل شده از رؤسای هیأت های شهرستان های استان، مدیرعاملین باشگاه های حاضر در لیگ های چهارگانه کشوری، نماینده مربیان استان، نماینده داوران استان و نماینده بازیکنان می باشد.

امیدواریم که جنگ و جدل اداره ورزش و محمد دوانی بصورتی پیش نرود که سوژه مناسبی چون انتخابات استان های کرمانشاه و فارس برای عادل فوتبال ایران و برنامه نود باشد و مهمتر از آن اینکه فوتبال این استان دچار لطمه شود چرا که فوتبال استان بوشهر دیگر جایی برای ضربه خوردن ندارد و در این چند ساله آنقدر دستخوش حوادث بوده که دیگر فوتبال دوستان این استان تحمل اینگونه مسائل را نداشته باشند.

امیدواریم که هرچه زودتر اداره ورزش و محمد دوانی بر سر مسائل مورد بحث به توافق برسند و شاهد یک انتخابات سالم و آرام باشیم. هرچند که اداره ورزش و جوانان تا کنون نحوه ی ثبت نام نامزدهای رئیس هیأتی را مورد تأیید قرار نداده است و همچنان خواهان ثبت نام مجدد می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر