شما اینجا هستید
اخبار » ســه امتیــاز در یک روز بـی طــراوت

صدای بندر – اسـماعیــل کشتکــار: از سری مسابقات لیگ دسته دو فوتبال کشور و از هفته شانزدهم این رقابت ها پرسپولیس گناوه میزبان شهرداری دزفول بود، دیداری که می توانست بار فشار روحی که بر دوش قرمزپوشان سنگینی می کرد را تا حد محسوسی کاهش دهد. در این دیدار نادر جعفری یازده مرد خود را اینگونه انتخاب کرد: ایوب جلالی، مجتبی امیری، محسن نیکخواه، کامران موسی زاده، شجاع عزتی، مرتضی شعبانی، فرشید خضری، رضا خدری (محمدرضا بهروزی)، مجید عیدی زاده، احسان خطایی (سید یامین موسوی) و آرش محبی (اصغر زارع).

پرسپولیس در نیمه اول برتری نسبی به حریف داشت و توانست در دقیقه ۳۰ از ارسال کرنر از سمت چپ دروازه حریف که توسط رضا خدری نواخته شد با یک ضربه سر توسط مدافع پیش تاخته خود مجتبی امیری به تنها گل خود و این دیدار دست یابد تا ضمن کسب سه امتیاز تلافی باخت دیدار رفت را نیز کرده باشد.

اما در نیمه دوم پرسپولیس قافیه را به مهمان خود باخت و با خوش شانسی توانست سه امتیاز خود را حفظ کند. در نیمه دوم شهرداری دزفول موقعیت های گلزنی فراوانی بدست آورد که نتوانست از آنها استفاده نماید. این روزها پرسپولیس آن طراوت گذشته را ندارد و آن بازی زیبا و تماشاگرپسند را ارائه نمی دهد، دلیل این را باید از نادر جعفری پرسید، پرسپولیس به جز در چند دیدار اول لیگ دو در دیگر دیدارها زیبا به توپ ضربه نزد و بیشتر نتیجه گرا بود هرچند که در چند دیدار نتیجه را هم واگذار کرد. حالا باید دید آیا تفکرات تاکتیکی نادر جعفری تغییر کرده است یا اینکه بازیکنان انگیزه لازم را ندارند یا چیدمان و خرید بازیکنان برای لیگ دو در آغاز فصل قدرت لازم را نداشته که پرسپولیس این روزها اینگونه عمل می کند، با توجه به فرسایشی بودن لیگ دو و سنگینی بازی ها توقع صعود به لیگ یک را از قرمزپوشان نداریم ولی توقع حفظ سهمیه و همچنین ارائه بازی زیبای گذشته را چرا.

 نادر جعفری و شاگردانش به طور قطعی توان این را دارند که هم زیبا به توپ ضربه بزنند و هم کسب نتیجه نمایند این را در لیگ سه به خوبی به اثبات رسانیدند و در این لیگ نیز اجرا نمایند.

پرسپولیس با این برد ۲۴ امتیازی شد و در دیدار بعد خود میزبان داتیس لرستان است که به دلیل انصراف نماینده لرستان استراحت خواهد کرد و در دیدار آینده خود در آبادان میزبان نفت نوین این شهر خواهد بود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر