شما اینجا هستید

اخبار » برادر زن قاتل در گناوه دستگیر شد
گروه : اخبار

IMG-20160313-WA0005خبر بندر: فرمانده انتظامی استان بوشهرگقت، فردی که شوهر خواهر خودرا در گناوه کشته و در دیلم جسدش را در خودرو سوزانده بود دستگیر شد.
به گزارش خبر بندر به نقل از اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان بوشهر ؛سردار حیدرعباس زاده بیان کرد، صبح روز بیست و سوم اسفندماه سال جاری گشت پلیس در اطراف روستایی از توابع بخش امام حسن شهرستان دیلم یک دستگاه خودرو کاملا سوخته شده را در بیابان مشاهده میکند.
وی افزود، در برسی های بعدی مشخص شد در صندوق عقب خودرو جسد فردی در حالیکه تشخیص هویت ان به علت شدت سوختگی وحود نداشت مشاهده شد.
سردار عباس زاده تصریح کرد، با حصور کاراکاهان جرایم جنایی پلیس اگاهی شهرستان دیلم و انجام تحقیقات میدانی هویت جسد سوخته شده شناسایی و به خانواده اش در گناوه اطلاع داده شد،
وی در ادامه اطهار داشت، با برسی های تخصصی تر و جمع اوری مدارک و مستندات برادر خانم مقتول بعنوان مظنون اصلی دستگیر شد،
سردار عباس زاده اطهار داشت، متهم دستگیر شده صمن اعتراف به قتل شوهر خواهر خود علت ان را اختلاف خانوادگی عنوان کرد و گفت، ابتدا مقتول را خفه کرده و سپس با همدستی برادرم جسد را در خودرو مقتول گذاشته و در شهرستان دیلم سوزاندیم.
فرمانده انتظانی استان بوشهر با ابراز تاسف شدید از حادثه رخ داده بر تقویت فرهنگ گفتگو در خانواده و جامعه تاکید کرد و خاطرنشان ساخت ، گفتگوی منطقی نه فقط اختلافات خانوادگی را حل میکند بلکه از خصومت های اینده نیز پیشگیری می کند.
این مقام ارشد انتظانی خواستار پرهیز از تصمیم گیری در هنگام عصبانیت شد و گفت، صبر، بردباری و متانت در مشکلات خانوادگی راهکار اصلی حل مشکلات است.
photo_2016-03-14_11-46-38

  1. tania2love.balogfa.com

    واقعا تاسف اوره همشهری خودم هستن

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر