شما اینجا هستید

اخبار » یادها و خاطره‌ها"ی غلامحسین سلیمی‌نژاد روانه بازار می‌شود
گروه : اخبار

یادها و خاطره‌ها”ی غلامحسین سلیمی‌نژاد روانه بازار می‌شود

صدای بندر – حسین غلامی: نوازنده چیره دست ساز سنتی نی انبان استان بوشهر گفت: آلبوم یادها و خاطره‌ها شامل شش قطعه صوتی به زودی توسط شرکت سروش روانه بازار می‌شود.

  غلامحسین سلیمی‌نژاد شنبه شب در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: نخستین آلبوم من به نام “یادها و خاطره ها” به زودی توسط شرکت صوتی تصویری سروش روانه بازار موسیقی می‌شود.

این هنرمند موسیقی بیان داشت: این آلبوم موسیقی شامل شش قطعه صوتی به صورت بی کلام است که شامل موسیقی نواحی مختلف ایران می‌شود.

سلیمی‌نژاد گفت: با توجه به قطعاتی که در این آلبوم نواخته شده و تداعی‌گر آهنگ‌هایی است که مردمان ایران زمین با آنها آشنایی و خاطره‌های شیرینی دارند، تصمیم گرفتم که این آلبوم را به نام یادها و خاطره‌ها نامگذاری کنم.

وی با اشاره به هدف خود از تولید و ارائه این آلبوم موسیقی به علاقمندان موسیقی اصیل محلی جنوب ایران، تصریح کرد: هدفم از تولید و ارائه اینچنین آلبومی زنده کردن آهنگ‌های خاطره‌ساز بزرگان موسیقی ایران با ساز اصیل نی‌انبان برای نخستین بار بوده است.

سلیمی‌نژاد با توجه به قطعات بی‌کلام تولید شده سابق خود، خاطرنشان کرد: برای نخستین‌بار در تاریخ موسیقی ایران زمین با ساز نی انبان آهنگ “ای ایران ای مرز پر گهر” را در پاییز ۹۰ به صورت صوتی و تصویری به ملت ایران هدیه کردم.

وی با بیان اینکه لقب هنری‌ام غلام سلیمی است، تاکید کرد: این کار قبل از انتشار رسمی به دلایلی که دیگر بیان آن دردی را دوا نمی‌کند، در شبکه‌های اجتماعی توسط افرادی ناشناس به صورت غیرمجاز منتشر شد.

سلیمی‌نژاد افزود: خوشبختانه تا آنجا که به من گفته‌اند این قطعه بی‌کلام ملی با استقبال فراوان ایرانیان و علاقمندان به موسیقی محلی ایران در سراسر جهان قرار گرفت.

نوازنده چیره دست ساز نی انبان استان بوشهر در پایان گفت: امیدوارم که این آلبوم مورد پسند سراسر ایرانیان علاقمند به موسیقی استان بوشهر قرار بگیرد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر