شما اینجا هستید

سرخط خبرها » در بیمارستان خلیج فارس فقط ده درصد هزینه از بیماران گرفته می شود
گروه : سرخط خبرها

صدای بندر : رئیس بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر گفت: بیمارانی که در این بیمارستان بستری می‌شوند فقط ۱۰ درصد از هزینه درمانی خود را پرداخت می‌کنند.

به گزارش صدای بندر به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، دکتر فرهاد عباسی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال سیاست‌های کلی نظام سلامت ابلاغی مقام معظم رهبری، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی طرح جامعی در خصوص بهبود کیفیت خدمات‌رسانی به بیماران تهیه و تنظیم کرد و به تمام بیمارستان‌های تحت پوشش وزارت بهداشت ارسال شده که از ۱۵ اردیبهشت در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر این طرح آغاز شده است.

متخصص عفونی و طب گرمسیری اضافه کرد: در صورت بستری شدن در بیمارستان تمامی خدمات تشخیصی، درمانی، آزمایشگاهی، رادیولوژی و کلیه خدماتی که در حین بستری دریافت می‌کنند در هنگام ترخیص فقط ۱۰ درصد هزینه را پرداخت خواهند کرد.

وی تصریح کرد: بیمارانی که از بیمه خدمات درمانی روستایی با سیستم ارجاع در بیمارستان بستری می‌شوند، فقط پنج درصد هزینه‌ها را پرداخت می‌کنند.

رئیس بیمارستان شهدای خلیج فارس اظهار داشت: بسته‌های دیگری نیز برای حمایت از پزشکان که در مناطق محروم مشغول به خدمت‌رسانی هستند، برای ماندگاری بیشتر آنها و افزایش کیفیت و کمیت کار آنها و در نهایت رسیدگی بیشتر به بیماران در نظر گرفته شده است.

عباسی اضافه کرد: تمامی وسایل مصرفی کاشتنی بیماران مانند لنز و وسایل ارتوپدی نیز توسط بیمارستان تهیه می‌شود و تمام خدمات آزمایشگاهی، سی. تی. اسکن و سونوگرافی بر عهده بیمارستان است که بیمار فقط ۱۰ درصد از کل هزینه‌ها را پرداخت خواهد کرد.

این مقام مسئول بیان داشت: برای ترویج فرهنگ زایمان طبیعی انجام این خدمت در بیمارستان شهدای خلیج فارس کاملاً رایگان است.

وی خاطرنشان کرد: بیمارانی که فاقد دفترچه بیمه هستند و به بیمارستان مراجعه می‌کنند هماهنگی‌های که با سازمان‌های بیمه گر (بیمه سلامت ایرانیان) انجام می‌شود و بیمار بر روی تخت بیمارستان بیمه می‌شود و از خدمات بهره‌مند می‌شوند.

  1. حسيني

    دکتری میشناسم در این بیمارستان که هزینه عمل جراحی از بیمار به صورت،زیر میزی کرفته،مبلغ سه میلیون تومان،أیا این جرم نیست؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر