شما اینجا هستید

اخبار » یک روز خوب با موسیقی /کنسرت بابک جهانبخش در گناوه برگزار شد
گروه : اخبار , ویژه

یک روز خوب با موسیقی /کنسرت بابک جهانبخش در گناوه برگزار شد

مصطفی مظفری- صدای بندر؛ با استقبال بسیار زیاد علاقمندان کنسرت بابک جانبخش روز سه شنبه در گناوه به خوبی اجرا شد.
پس از کش و قوسهای فاوان بالاخره کنسرت بابک جهانبخش خواننده جوان موسیقی پاپ ایران با موفقیت و استقبال بسیار خوب گناوه ای ها در سالن بزرگ طاووس اجرا شد.
از همان روزهایی که اولین بنر کنسرت بابک جهانبخش به صورت غیر منتظر های در سح شهر گناوه پخش شد علاقمندان موسیقی برای اجرای این کنسرت لحظه شماری می کردند. هرچند عده ای هم تلاش کردند تا با ایجاد فضایی از برگزاری این کنسرت جلوگیری کنند ولی فضای کلی گناوه برای برگزاری این کنسرت مثبت بود و بیشتر مردم و مسئولین شهر گناوه برای برگزاری این کنسرت رغبت داشتند.
به هر حال روز برگزاری کنسرت روز خاصی برای موسیقی گناوه بود ؛ هرچند پیش از این خواننده های مختلفی در این شهر به اجرای برنامه پرداخته بودند اما کنسرت جهانبخش اولین و بزرگترین کنسرت در نوع خودش بود.
سالن بزرگ طاووس گنجایش بیش از هزار نفر را داشت که تقریبا پر شده بود تا حدودی دغدغه برگزار کنندگان کنسرت که تا روز قبل فقط ۶۵۰ بلیط آن را فروخته بودند نیز مرتفع شود.
قرار بود ساعت ۵ درب سالن ها باز شود ولی سالن ساعت شش باز شد و کنسرت ساعت شش و نیم آغاز، دمای بسیار زیاد هوای دوشنبه و سه شنبه گناوه که پیش از این هواشناسی آن را اعلام کرده بود تاثیرش را در سالن هم گذاشته بود و تقریبا تماشاگران این کنسرت و بابک جهانبخش را کلافه کرده بود. تا جاییکه جهانبخش یکی دوبار در باره گرمی هوا گفت وباورش نمیشد از گرمای هوا جان سالم به در ببرد! اما گرما نتوانست جهانبخش را ز خواندن بازدارد چون انقدر مردم با او خواندند که هرچه کنسرت ادامه می یافت انرزی بابک جهانبخش بیشتر می شد.
مسئولین و مردم برای کنسرت سنگ تمام گذاشته بودند، فرمانده نیروی انتظامی گناوه و ارشاد حضور پررنگی داشتند،معاون فرماندار هم در سالن بود.
دو نفر برای برگزاری کنسرت خیلی پرشور بودند آقای عرب که که از تهران آمده بود و ارسلان خدری که رابط اجرای این کنسرت در گناوه بود و از روزها قبل تمام برنامه ریز ی های کنسرت را انجام داده بودو البته محمد سجادی
البته تهیه کننده های کنسرت از تبلیغات سوء که از هفته های پیش برای برگزار نشدن این کنسرت کرده بودند گله داشت و می گفت : همین عامل باعث شده که مردم برای خریدن بلیط و آمدن به کنسرت دچار سردرگمی بشوند.
نکته مهم در خصوص این کنسرت این بود که از همه استان علاقمندان آمده بودند و انطور که برگزار کنندگان گفتند ۷۰ درصد بلیط ها را گناوه ای ها ۲۰ درصد را بوشهری ها و ۱۰ درصد بقیه را دیگر هم استانی های عزیز خریده بودند.
خلاصه اینکه همه دیروز راضی بودند هم بابک جهانبخش که هم از مردم راضی بود و هم از کیفیت کنسرت . تهیه کننده هم که پایان مراسم نفس راحتی کشیده بود از نظم خوب سالن راضی بود مسئولین شهر و مردم که راضی تر.
برگزار کنندگان قول دادند دآینده نزدیک رضا صادقی و و حامد زمانی را نیز برای برگزاری کنسرت به گناوه بیاورند. ساعتی بعد هم در یکی از رستوران های شهر با بابک جهانبخش نشستیم و گپ زدیم که انشا الله در شماره بعد نشریه صدای بندر چاپ می شود.
پایان یک روز خوب با موسیقی

کنسرت 3pgکنسرت 2jpgکنسرت 1

 1. فریبا.ج

  سلام من دیروز خودم اونجا بودم واقعا مرسی همه چیز عالی بود و مرسی از بابک جونم تو این گرما تونست بهترین ترانه ها را برامون بخونه من عاشقشم.دوست دارم بابک

 2. من

  سلام
  من از اینستاگرام پیگیری کردم
  حتی اونجا هم از گرما حرف زده. کاش مرداد میومد گناوه

 3. محمد

  سلام گناوه ای ها غیرت ندارند و نمی دانند با باز شدن پای اینگونه مسائل در شهرشان قهر خداوند را به دنبال خواهد داشت

  • تتتتتتتت

   حسود هرگز نیاسود

  • atena

   Beband bw

 4. محمدرضا

  من شمارا با نام صدای بندر لینک کردم
  http://www.mohammadrezaebdshki.blogfa.com

 5. قهر

  بههههههههله.. قهر خداوند.. کاش تو همه مسایل یاد خدا بودیم

 6. بی نام

  اقای محمد ………… متاسفم که نمیتونی شادی مردم گناوه رو ببینی اخه تو وامثال تو چه میدونن موسیقی چیه بدبخت

 7. ناشناس

  …..

 8. از جزيره خارگ

  بابا اتفاق مهمی نیافتاده که این قدر بزرگش می کنین این خوتند ها در طول سال میان جزیره خارگ اجرا می زارن و مردم هم بصورت رایگان میرن از برنامه ها دیدن می کنن . به فکر کار های فرهنگی پایدار باشین رو فرهنگ عمومی سرمایه گذاری کنین فروش بلیط های چند هزاری دردی از مردم دوا نمی کنه آقای بی نام شادی مردم این طوری باید رقم بخوره کسانی که پول بلیط این مراسمات دارن خودشون همیشه شادان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر