شما اینجا هستید

اخبار » مسابقات کمربند طلایی کیک بوکسینگ WPKA با استقبال پرشور تماشاگران
گروه : اخبار

مسابقات کمربند طلایی کیک بوکسینگ WPKA با استقبال پرشور تماشاگران

مسابقات بزرگ کمربند طلایی کیک بوکسینگ wpka با حضور بهترین های این رشته برای اولین بار در تاریخ ورزشهای رزمی استان بوشهر در مورخ ۲۲ و ۲۳ تیرماه ۱۳۹۱ با حضور ۱۰ تیم بصورت با شکوه و نظم خاصی به میزبانی شهرستان گناوه برگزار شد. در این دوره از مسابقات ۴۲ نفر از استان های بوشهر ، اصفهان، خوزستان، هرمزگان، فارس و کهگیلویه و بویراحمد حضور داشتند که رقابت های دیدنی و هیجان انگیزی را در مدت دو شب در ساحل زیبای گناوه برگزار کردند. صادق عبدالهی رئیس سبک کیک بوکسینگ wpka استان بوشهر و همچنین مسئول برگزاری این دوره از مسابقات بیان داشت ما برای برگزاری این مسابقات بزرگ نزدیک به یک سال برنامه ریزی دقیق داشته ایم  و رایزنی های زیادی انجام داده ایم تا توانستیم میزبانی این مسابقات را بعهده بگیریم. عبدالهی سطح کمی و کیفی این مسابقات را بسیار عالی ارزیابی کرد و گفت سبک کیک بوکسینگ wpka با برگزاری چنین مسابقات بزرگی اثبات کرد که هم از نظر مدیریت و هم از نظر فنی بهترین سبک رزمی استان بوشهر است. عبدالهی یادآور شد که هنرجویان ما برای شرکت در این مسابقات تمرینات خود را بر روی آسفالت و داخل پیست دو و میدانی انجام می دادند و متأسفانه تعدادی از سبک هایی که هیچ گونه فعالیت یا افتخارآفرینی برای شهرستان گناوه ندارند و نخواهند داشت در سالن ورزشهای رزمی تمرین می کنند و من از همین جا از آقای عمادی که سکان دار ورزش  شهرستان می باشد خواهش می کنم که به سبکها بر اساس توانایی و ظرفیتی که دارند وقت سالن داده شود تا شاهد شکوفایی هر چه بهتر ورزشهای رزمی باشیم.

– رزمیکاران کیک بوکسینگ wpka همچون گذشته از نام و اعتبار ورزشهای رزمی شهرستان با عملکرد خوبشان دفاع کردند.

– کوچینگ بازیکنان گناوه را محمود برازنده یکی از با تجربه ترین و قدیمی ترین کیک بوکسینگ کاران استان بعهده داشت.

– از نکات جالب توجه در برگزاری این مسابقات می توان به وجود نظم و انضباط  بسیار خوب بین تماشاگران اشاره کرد.

– شکست شهباز جلال پور در وزن ۸۰- کیلو از تیم گناوه نیز از شگفتی های این دوره از مسابقات بود.

– مهدی محمدی دیگر فایتر گناوه با وجود اینکه بازی خیلی خوبی از خود به نمایش گذاشت ولی با رأی داوران بازنده اعلام شد.

– حضور پرشور تماشاگران که در نوع خود بی سابقه بود و نزدیک به ۵۰۰۰ نفر از این بازیها دیدن کردند بر جذابیت این مسابقات افزوده بود.

– به جز شهردار هیچ یک از مسئولین از نظر مالی این مسابقات را حمایت نکردند که جای تأسف داشت و برادران عبدالهی از جیب شخصی هزینه این مسابقات را پرداخت کردند که نزدیک به ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرج شد.

نفرات برتر مسابقات به شرح زیر می باشند:

جوانان: ۵۰ کیلو نفر اول سید رضا موسوی از گناوه- ۵۰ کیلو نفر دوم علی عقیلی اصل از خوزستان- ۵۵ کیلو کیلو نفر اول محمدرضا زرعیان از خوزستان- ۵۵ کیلو نفر دوم رضا بحرانی تنها از بوشهر- ۶۰ کیلو نفر اول فرید غلامی از گناوه- ۶۰ کیلو نفر دوم عادل نیسی از هرمزگان- ۶۵ کیلو نفر اول امین ابرهیمی از بوشهر- ۶۵ کیلو نفر دوم حمید عبدالهی از اصفهان.

بزرگسالان: ۶۰ کیلو نفر اول بهنام براتی از گناوه- ۶۰ کیلو نفر دوم جواد زهره از فارس- ۶۵ کیلو نفر اول محمد گندمان از خوزستان- ۶۵ کیلو نفر دوم رضا رضوی از بوشهر- ۷۰ کیلو نفر اول حیدر بشیری از گناوه- ۷۰ کیلو امین جعبی مقدم از خوزستان- ۸۰ کیلو نفر اول مجتبی داودی از کهگیلویه و بویراحمد- ۸۰ کیلو نفر دوم بهروز پورمیرشیرخدا از خوزستان.

بهترینهای مسابقات:

فنی ترین بازیکن بزرگسالان آقای رضا رضوی از بوشهر

فی ترین بازیکن جوانان آقای فرید غلامی از گناوه

با اخلاق ترین بازیکن مسابقات آقای عباس نظری از گناوه

عبدالهی نمایده کیک بوکسینگ wpka استان از کلیه کسانی که در امر برگزاری این مسابقات با وی همکاری داشتند تشکر کرد بویژه رحمان عمادی، مهندس بیروتی و ملک زاده از شهرداری، آقایان فکی، آشنا، صفوی، اسماعیل عبدالهی، براتی، خلیفات، برازنده، نعیمی، هاشم زاده، نظری، سهیلی، اسکندری، برادران امامی، برادران بنی حسینی و برادران زارعی، جهانشیر عبدالهی، حسین براتی، دهقان و محسن عبدالهی و همچنین سبک فوجائو کونگ فو گناوه که مسئولیت انتظامات را بر عهده داشتند و یک تشکر ویژه از آقای علی احمدی مدیر محترم کانون تبلیغات شهر قشنگ که جهت برگزاری هر چه بهتر این مسابقات سنگ تمام گذاشت.

  1. امین بشیری

    عالی ولی کسانی هم درست های گناوه هم هستند که به نیرنگ نامردی برده اند و…..

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر