شما اینجا هستید

ویژه » مشکلات فاضلاب گناوه تا پایان سال آینده رفع می شود
گروه : ویژه

صدای بندر: رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان های گناوه و دیلم گفت: امیدواریم که بتوانیم تا اواخر سال ۹۴ بحث فاضلاب گناوه را برای همیشه پایان دهیم.

به گزارش صدای بندر به نقل ازخبرگزاری مهر، محمد ولیدهبعدازظهر شنبه در حاشیه بازدید از وضعیت اجرای طرح‌های شهرستان گناوه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: برای حل معضل فاضلاب گناوه ما در شهرستان گناوه با مسئولیت فرماندار کارگروهی را تشکیل داده ایم که می‌شود گفت که در نوع خود بی نظیر است.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان‌های گناوه و دیلم گفت: فرماندار شهرستان گناوه در آغازین روزهای کار خود در شهرستان گناوه با پیشنهاد ما برای تشکیل این کارگروه موافقت کردند و کارگروه یاد شده تشکیل شد.

تولیده با ابراز امیدواری در زمینه اتمام بحث فاظلاب شهر بندری گناوه در ادامه خاطر نشان ساخت: امیدواریم که بتوانیم تا اواخر سال ۹۴ بحث فاضلاب شهر گناوه را برای همیشه پایان دهیم.

تکمیل شبکه فاضلاب شهری گناوه تا پایان سال

وی اضافه کرد: اگر بتوان تا آخر سال ۹۳ نیز شبکه فاضلاب شهری گناوه کامل شود، من این نوید را به شما می‌دهم که با همت، تدبیر و درایتی که فرماندار گناوه دارند این مسئله مهم شهر بندری و توریستی گناوه نیز به زودی مرتفع شود.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان های گناوه و دیلم در پایان گفت: در همین زمینه کارگروه هایی به صورت هفتگی تشکیل می شود و در آن برنامه ریزی می شود.

وی افزود: روند پیگیری و اختصاص بودجه ها و کارهایی که باید انجام بگیرد، سرعت خیلی خوبی دارد که در طول این سال ها انجام نگرفته و خوشحالم که این مسئله در حال ختم به خیر شدن است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر