شما اینجا هستید

اخبار » نیمی از شهر گناوه روز پنجشنبه را بدون برق گذراند/پست ۵۵ برق گناوه آتش گرفت/
گروه : اخبار

صدای بندر: پست ۵۵ برق گناوه که دو هفته پیش به علت مشکلات آتش گرفته بود؛ بار دیگر حادثه آفرید تا نیمی از شهر گناوه در پنجمین روز ماه مبارک رمضان و دوازدهمین روز تابستان بدون برق باشد.
به گزارش صدای بندر حادثه مجدد در ایستگاه ۵۵ برق گناوه واقع در جاده کمربندی باعث شد تا نیمی از شهر گناوه در ۱۲ روز تیرماه ودر گرمای بالای ۴۰ درجه بدون برق باشد و مردم روزه دار این بندر مجبور شوند با دهان رو.زه ظهر را در حیاط ها یا زیر سایه در ختان در کوچه ها و میادین شهر سپری کنند.
بنا براین گزارش گویا در حین تعیمر این پست که دوهفته پیش نیز دچار آتش سوزی شده بود و براثر جرقه پست دچار آتش سوزی شده و سه تن از ماموران تعمیر برق نیز دچار سوختگی می شوند .
تا ساعت مخابره این خبر ساعت ۱۶ هنوز مناطقی از شهر گناوه بدون برق بوده ومردم با مشکلات زیادی روبرو هستند.
گزارش های تکمیلی حاکی از سوختگی شدید مهدی کدایی یکی از مامورین برق شهرستان گناوه دراین حادثه داردو به علت سوختگی شدید نامبرده به شیراز منتقل گردیده است

  1. هم استانی

    من یکی از همکاران ایشان هستم
    این همکارمان با زبان روزه در حین خدمت به همشهریانش در شهرستان گناوه دچار سوختگی شدید شد از همه مردم روزه دار عاجزانه تقاضا میکنم برای این هم استانی همکار دوست و یکی از فرزندان گناوه دعا کنند که بسیار به دعای شما محتاج است
    «اللَّهُمَّ اشْفِها بِشِفَائِکَ وَ دَاوِها بِدَوَائِکَ وَ عَافِها بِعَافیَتِک»

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

خبر بندر | بندرگناوه، بندر دیلم، بوشهر